חיזוק הביטחון בגני הילדים

8 0

במקביל להקמת יחידת אבטחה עירונית שתאבטח את גני הילדים, התקבלה הצעתו של אפרים בולמש לאפשר לעובדי עירייה שיעברו הכשרה מקצועית, במסגרת שעות העבודה (בשכר), לאבטח פיזית גני ילדים

המהלך להקמת יחידת אבטחה עירונית ממונעת, שתאבטח מעל 400 גני ילדים וריכוז כלל כיתות הכוננות וכן 14 משמרי השכונות תחת מינהל האכיפה והפיקוח, קורם עור וגידים. כך מאשר מחזיק תיק הפיקוח והאכיפה אפרים בולמש.

במקביל, לצד גיוס והרחבת מערך האכיפה באמצעות פקחים שיעברו הכשרה מיוחדת וישאו נשק, התקבלה הצעה נוספת של בולמש במהלך דיון שהתקיים במועצת העיר.

בולמש, שטוען כי עיר בסדר גודל של נתניה זקוקה לכמעט אלף פקחים והרחבה משמעותית של מספר השוטרים המשרתים ביחידת השיטור העירונית המשולבת, הציע לגייס את כל עובדי העירייה המתאימים מבחינת כשרות לשאת נשק. עם זאת, בשינוי קל: הם יתנדבו לעשות זאת במסגרת שעות העבודה שלהם – במימון העירייה. כך שמשכורתם לא תיפגע וייתכן שאף יתווספו להם שעות.

בולמש ל ״השבוע בנתניה״ : "כמי שבעבר היה ממונה על משאבי אנוש בנתניה, ברור לי שרבים מעובדי העירייה היו שמחים להתנדב לפעילות זו, שאינה על חשבונם – אלא חלק מעבודתם, ועליה הם יתוגמלו כספית. ברור, שלעירייה חסרים למעלה מ-1000 פקחים וכוחות שיטור עירוני כדי לעמוד בעומס הנדרש. זהו עומס תקציבי אדיר, שהממשלה לא משתתפת. בעיריית נתניה אלפי עובדים, גם אם נפחית את הסייעות. מספיק, שננתב רק 20% אחוז משעות העבודה של אלה העומדים בקריטריונים ואשר יעברו הכשרה מתאימה על חשבון העירייה, והוספנו מאות מאבטחים ומאבטחות בחודש למאות גני ילדים". הצעתו של בולמש, כאמור, התקבלה – לאחר שמנכ"ל העירייה הודיע כי יפעל לקדם זאת.

Related Post

מוסיפים מגורים לקשישים

Posted by - 11 במרץ 2020 0
משרד הבינוי והשיכון והסוכנות היהודית- באמצעות חברת הבת עמיגור מקדמים היתרי בנייה להרחבת בתי גיל זהב בנתניה ובהרצליה מאת ברק…
כלי נגישות