חיות מסך

10 0

גילי נמני וליעד פאר הם שניים מתוך חבורת הילדים שהולכים לככב בסדרת הילדים החדשה 'וואלה קוואלה' העוסקת בבעלי חיים; על ערכים ועוד בעידן הכי דיגיטלי שיש

מאת יש פלדמן

כשמסתכלים על ילדים בגיל ההתבגרות, קשה מאוד לדעת לאן ייקחו אותם החיים ובמה יבחרו לעסוק כשיהיו גדולים. במקרה של ליעד פאר וגילי נמני, נראה שהשאלות לגבי עתידם המקצועי מסקרנות ביתר שאת. הם רקדנים, ספורטאים, תלמידים מצטיינים ומהשבוע הקרוב, יהפכו השניים גם לכוכבי טלוויזיה.

ליעד, 12, יליד נתניה ולומד כעת בכתה ו'. גילי, בת עשר וחצי, ממושב בני ציון הסמוך לנתניה, ולומדת בכתה ה'.

כשהסדרה 'וואלה קוואלה' תעלה ב – 8.3 לאוויר בערוץ ניק ג'וניור ב – 'יס', השניים יאבדו מאלמוניותם ויחלו להיות מוכרים יותר ויותר בעיקר בקרב רבים מהילדים בני גילם.

ליעד פאר. צילום גיא צראף

בראיון מיוחד, הם מספרים על ההתרגשות הגדולה עם עליית הסדרה, כשהוריהם מאפשרים הצצה מעניינת בכל הקשור לשיקולים ולחששות שמתלווים לסיטואציה בה הילדים נהפכים לכוכבי טלוויזיה.

"אני מאוד מתרגשת לקראת עליית הסדרה" מספרת גילי, "תחום המשחק הוא משהו שנמשכתי אליו מגיל קטן מאוד, ועכשיו כשקיבלתי תפקיד בסדרה שעולה לשידור, יש בזה המון התרגשות וכיף".

ליעד, איך אתה מרגיש לקראת עליית הסדרה?

"אני מחכה לזה מאוד וכך גם החברים בבית הספר שמפרגנים לי מאוד על ההשתתפות. זאת הייתה חוויה יוצאת דופן לצלם את הסדרה, ועכשיו כשהיא עולה, ההתרגשות גוברת".

איך הגעתם שניכם לתחום המשחק? יש לכם הרי הרבה תחביבים, נכון?

גילי: "כן אני אוהבת לעשות הרבה מאוד דברים. אני רוקדת, רוכבת על סוסים, עושה הרבה ספורט מעבר לזה וכמובן משקיעה בלימודים. אך מאז שאני קטנה אהבתי את המשחק ובבית הספר נהניתי מאוד בשיעורי הדרמה. הבנתי שאני רוצה לעשות את זה, ובהתחלה הייתי משחקת בפרסומות. לאחר מכן הנחיתי שתי עונות בתכנית שנקראת 'מסיבת יצירה'. ההזדמנות לשחק בסדרה הגיעה מאודישן קטן שעשיתי, ואני שמחה לשחק עכשיו בסדרה את הדמות שמש".

ליעד: "אני התחלתי לרקוד ברייק דאנס, וכשהופעתי כרקדן אמרו לי שאני צריך לעשות עוד דברים על הבמה. הופעתי בכמה הפקות, בין היתר שיחקתי בסרט והופעתי גם בארץ נהדרת. מעבר למשחק, אני גם מאוד אוהב ספורט. אני מתאמן בג'ודו, משחק כדורגל, וגם אוהב מאוד סנואו בורד ומחכה לגלוש בשלג בכל פעם שהמשפחה נוסעת לחופשה".

(במה עוסקת הסדרה החדשה שאתם משחקים בה? ואיזה דמויות אתם משחקים?

ליעד: "הסדרה עוסקת בחבורת ילדים שפועלת בספארי, כשהמטרה שלה היא לפתור תעלומות שקורות לבעלי החיים בספארי. זאת סדרה מצחיקה עם הרבה הומור, אבל יש בה גם המון ערכים משמעותיים, כמו דאגה לסביבה ואהבה לבעלי החיים. אני משחק בסדרה את הדמות של בר. הוא ילד חכם, שמנסה להנהיג את החבורה, ותמיד חושב מחוץ לקופסא".

גילי: "אני משחקת את הדמות של שמש. היא דמות מגניבה, שעוזרת לפתור כל מיני בעיות ויש לה המון סטייל. אני מאוד מתחברת לדמות, ובכלל, אוהבת את כל הדמויות בסדרה. אנחנו השחקנים בסדרה, במיוחד חבורת הילדים שמשחקת בה, התחברנו מאוד גם מחוץ לצילומים, אז מאוד כיף לנו לעבוד ביחד".

הנושא החינוכי בסדרה שקשור בבעלי החיים, הוא משהו שאתם מתחברים אליו?

גילי: "כן אני מאוד אוהבת בעלי חיים. יש לי כלבה ואוגרים בבית, ואני מאוד קשורה לבעלי חיים באופן כללי. זה היה לי כיף לשחק ולצלם סדרה שמתרחשת בספארי, כי לפני זה הייתי הולכת לשם בשבתות כדי ללטף את החיות, ועכשיו הגעתי לשם לצילומים והייתי קרובה מאוד לבעלי החיים במהלך העבודה".

ליעד: "אני מאוד מעריך את הטבע ואת מה שהוא מספק לנו, ואוהב מאוד בעלי חיים. זאת הייתה חוויה מטורפת לצלם את הסדרה בספארי. קמתי כל יום מוקדם מהתרגשות לקראת הצילומים, כי הייתה שם אווירה יוצאת דופן".

איזה דברים אתם רואים את עצמכם עושים עוד בעתיד?

גילי: "אני מקווה שייצא לי לעשות עוד דברים בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון. אני אוהבת מאוד את התחום הזה ונהנית לשחק ילדות מצחיקות. אבל אני פתוחה לשחק בכל תפקיד או דמות".

ליעד: "אני שואף מאוד גבוה, אבל עדיין לא בטוח באיזה תחום ארצה להתמקד. בלימודים אני מאוד אוהב את שיעורי החשבון ונמשך לדברים הקשורים בחשיבה ובלוגיקה. אולי ארצה להיות רופא ואולי איש מחשבים. כרגע הדברים שאני הכי משקיע בהם זה הלימודים והכדורגל".

 דבר ההורים

עם עלייתה הקרובה של התכנית, נראה שגם ההורים של גילי וליעד מצויים בהתרגשות שיא. הם אמנם מקפידים לשדר לילדים להמשיך להשקיע בלימודים בין כל שלל העיסוקים, אך גם סומכים עליהם.

"העדיפות היא קודם כל ללימודים שלו" מספרת ענת, אמו של ליעד פאר: "הוא מאוד מוכשר במשחק וזה מגיע לו באופן טבעי, אבל הוא בעצמו שם את הלימודים והספורט במקומות הראשונים. יש לו שאיפות גבוהות בתחום המשחק, אך הוא לא מאפשר לזה להפריע לו ביתר התחומים. הוא ילד שאובחן כמחונן והוא מאוד טוב בלימודים, משקיע גם הרבה בכדורגל ויודע לקחת בפרופורציות את תחום המשחק".

יש חששות שזה יפגע לילדים בלימודים או בחיי החברה שלהם?

לירוז, אמא של גילי: "כהורים יש לנו חששות, כי אתה תמיד רוצה לגונן על הילד שלך. אנחנו מאוד שומרים עליה, וגם בסוכנות שלה דואגים לה. אבל היא מאוד אוהבת את המשחק, ואנחנו לא מתכוונים לעצור אותה בתחום הזה ונותנים לה את כל האפשרויות להצליח. אנחנו עושים את הדברים באופן מושכל ובזהירות".

בתמונה הראשית: גילי נמני. צילום גיא צראף

Related Post

שמורת האירוסים מתעוררת לחיים

Posted by - 8 בינואר 2019 0
שמורת האירוסים העירונית, המוגדרת כאחת מאתרי הטבע העירוניים החשובים בנתניה ואשר כוללת בתוכה מגוון רב של מינים נדירים ואנדמיים לישראל…

איפור קבוע כן או לא?

Posted by - 25 באוקטובר 2020 0
נשים רבות מתאפרות מידי יום כחלק בלתי נפרד מהשגרה. לרוב, האיפור היומיומי מבוסס על גוונים ומראה אחידים למדי, מה שמעלה…

מאירים את העולם

Posted by - 31 במרץ 2020 0
אחרי קנדה מיזם המלונות המוארים מגיע גם לווסט לגון נתניה מיזם הלבבות המוארים של מלונות ברחבי בקנדה עושה עלייה גם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות