חזרה לחיי שיגרה לאחר שנים של עיקולים והגבלות

8 0

השבוע בחרנו לשתף את העוקבים שלנו בסיפור מעניין אודות ג', ג' היא גרושה אשר נמצאת בחובות כבדים, ללא חשבון בנק תקין ממנו תוכל לקבל את משכורתה ושלא לדבר על העובדה כי אף על המשכורת שלה הוטל עיקול זה מכבר.

מלבד העיקולים והמכתבים שמגיעים יום יום לדואר מקבלת ג' אף טלפונים אין ספור מצד הנושים,  להגיע ולשלם את חובה אליהם.

" אני כבר לא יודעת מה לעשות, אין לי חשק לכלום, הכל סוגר עלי אין לי יכולת לשלם על דברים פשוטים והמשכורת עכשיו גם היא לוקחים אותה, מה הם מצפים שאני יעשה, איך אני אמורה לשלם בלי חשבון בנק, אני אובדת עצות מה עושים? "

לצערנו הנושים/הזוכים אינם בקיאים בחיי היום שעוברת ג' ואינם ערים לדרך שעברה ג' עד היום, הן בכל הקשור למכתבים שנפתחו ע"י מי מילדיה אשר הביאו את הילד להתקפי חרדה לאחר שהבין את מצבה של אימו והן על הדרך בה היא נאלצת לומר לילדיה כי הם לא יוצאים לטיול מאחר ואין כסף.

על נושא המצאת מכתבים מאת ההוצאה לפועל לידי ילדים של חייבים או מי מטעמם, לרבות על הנזק הצפוי לילד ניתן לדבר שעות ארוכות, אך לא לשם כך הגענו.

ג' כמו מרבית לקוחות משרדנו אשר עוקבים אחרינו בגוגל באתר האינטרנט/ בפייסבוק / טוויטר / עיתונות השבוע בנתניה/חדרה, בחרה להרים צלצול לעו"ד, צלצול אשר לימים עשוי להתברר כהתחלה של דרך חדשה.

בראש ובראשונה היה חשוב לצוות המשרד לדאוג להסרת עיקול על המשכורת כפי שזה הוטל כנגדה, לאחרי כן יבוטל עיקול על חשבון העובר ושב של ג' לטובת הפקדת המשכורות כאשר בסופו ולאחר מספר תשלומים חודשיים ועמידה בצו התשלומים כפי שעשוי משרדנו להשיג [בכפוף להחלטת רשן ההוצאה לפועל] תוגש בקשה אף לביטול אי אלו הגבלות.

מספר ימים לאחר כניסת ג' למשרדנו, ערכו עוה"ד במשרד את כתבי הטענות וביקשו אי אלו מסמכים ואסמכתאות לצורך ביסוס הטענות, ההחלטה הגיעה ועמה החיוך הרחב על הפנים של ג'.

עיקול על המשכורת של ג' בוטל והוסר כלא היה, עיקול על החשבון בנק עו"ש הוסר ובוטל כלא היה. הפתרונות בהוצאה לפועל הינם מגוונים ואינם מחייבים טיפול ארוך ומסורבל, לעיתים קורה כי אדם שכח בעניין חיוב כזה או אחר וחשוב לדעת כי ניתן להסדיר כל בעיה אלה שלשם כך ראוי לטפל בחובות כשהם עוד בתחילת דרכם.

כיום יותר מתמיד לנו עוה"ד יש את הכלים לסייע לחייבים בהוצאה לפועל ע"י בקשות ממוקדות ומהירות, ההחלטות מגיעות לרוב לאחר מספר ימים ולקוחות המשרד נהנים מביטולי עיקולים על חשבונות הבנק והמשכורת וכן מביטול הגבלות על רישיונות נהיגה, איסור יציאה מהארץ ועוד.

כידוע לא כל חוב ראוי שיעבור הליך של פשיטת רגל וכי כיום ניתן לטפל בחובות בערוצים נוספים.

לסיסמא השבועית: "לא מזניחים חובות"

אייל קורסיה ושות'-משרד עו"ד

טלפון:050-6351208

Related Post

מתחם חדש בפתח, העסקים במתח

Posted by - 9 באוקטובר 2018 0
נתניה ממשיכה למשוך אליה יזמים ועסקים – בימים אלו החלה  חברת שפונדר את פדלון, בעבודות בניית/הקמת , קומפלקס משרדים חדש …

לא עוד לפשיטות רגל?!

Posted by - 30 באפריל 2019 0
המושג "פשיטת רגל" או במילים העממיות פש"ר, משנה כיוון לחלוטין בחודש ספטמבר 2019 – אז ייכנס לתוקפו חוק חדלות פירעון…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות