חומצה היאלורונית – לבחור את המקום הנכון לטיפול

9 0

אחד השינויים המהותיים ביותר בתחום של רפואה אסתטית, רפואה פלסטית, בשנים האחרונות, הוא שיותר ויותר אנשים מחפשים היום דרכים ואמצעים כיצד להצעיר את עורם, בין אם זה על מנת להיראות צעירים יותר ובין אם זה על מנת לשפר את עמידותו לאורך זמן.

אין זה סוד שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חומרים ואמצעים שמאפשרים זאת, כלומר, מאפשרים להקל על העור ולתחזק אותו בצורה הרבה יותר טובה, כמו כן מדובר על חומרים ואמצעים אשר מאפשרים לנו להצעיר את המראה שלו, בין אם זה באמצעות החלקתו, מניעת קמטים וכתמים.

חומצה היאלורונית היא אחד החומרים המדוברים ביותר בשנים האחרונות בתחום זה. מדובר בחומר שמגיע מגוף האדם, שכן אלו חומצות שקיימות בגוף שלנו, ומשתמשים בהן על מנת למלא קמטים ובכך להצעיר את עור הפנים.

חומצה היאלורונית מאפשרת לנו לוותר על השימוש בחומרים אחרים, מלאכותיים במידה מסוימת, אשר במשך שנים, כולל בשנים האחרונות היה נהוג להשתמש בהם לא מעט. המעבר משימוש בחומר מלאכותי לחומר טבעי יותר, הוא מהלך שנוצר כתוצאה ממחקרים והיכרות טובה יותר עם התחום וזה מהלך ברור לשדרוג ושיפור כל התהליכים בתחום, במטרה להקל על המטופלים ולהעניק להם את האופציה הטיפולית הטובה ביותר.

מעבר לעובדה שאפשר וצריך לבחור להשתמש בחומר כמו חומצה היאלורונית אזי שצריך גם לדעת כיצד לבחור את המקום הנכון בו אפשר לעבור את הטיפול. זאת מתוך הנחה שאנחנו לא נרצה לעבור אותו במקומות לא מוכרים או במקומות לא מורשים. בדומה לטיפולים אחרים, גם במקרה זה, הטיפול חייב להתבצע אך ורק על ידי גורמים מקצועיים שמכירים את הנושא היטב.

כיצד בוחרים את המקום הנכון לעבור בו טיפול

ראשית, אנחנו צריכים לבחון היכן בדיוק אנחנו יכולים לעבור את הטיפול. באופן טבעי הוא צריך להתבצע אצל רופא מוסמך, רופא מוכר, שמתמחה בנושא זה, ויכול לספק לנו את כל המידע בנושא.

שנית, אנחנו בעצמנו צריכים לקרוא את המידע בנושא, בשביל להבין את המשמעויות שלו ומה בדיוק כולל הטיפול, מה המשמעות של שימוש בחומר זה, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

שלישית, אנחנו צריכים להבין כיצד החומר משפיע עלינו ולא פחות חשוב, מה תופעות הלוואי שלו. כאן צריך להדגיש נקודה נוספת, אנחנו צריכים לבדוק האם הטיפול מתאים לנו, לא רק מבחינה של שינוי העור בכל הקשור לנראות, אלא גם בכל הקשור לתפקוד, עד כמה זה יכול להשפיע עלינו במובן חיובי.

ארבע, מוטב שאנחנו נעשה בדיקה, בינינו לבין עצמנו, עד כמה העניין משמעותי עבורנו ואם כן, האם זה הזמן, האם זה המקום, והאם זה החומר הנכון עבורנו או שמא יש חומרים אחרים שיכולים להיות הרבה יותר יעילים ואיכותיים עבורנו.

 

קרדיט צילום: https://pixabay.com/en/syringe-shot-needle-vaccination-1884787/

Related Post

נתניה למען הים

Posted by - 13 ביוני 2018 0
יום האוקיינוסים צוין בנתניה עם הפנינג חגיגי בחוף פולג בהשתתפות גולשים, חניכי צופי ים ומבקרים, שקיימו משט ראווה ויצרו את…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות