חולצות מודפסות לחתונה – גימיק נפלא

8 0

 

חתונה הוא אחד האירועים השמחים והמאושרים ביותר של כל זוג. במסגרת התכנונים לקראת החתונה קיים חיפוש מתמיד אחר גימיקים מיוחדים שיכתירו את החתונה כאירוע מהמם ויוצא דופן מול חתונות אחרות.

חולצות מודפסות לחתונה

אחת ההצעות הנפלאות להוספת המון צבע לאירוע היא הזמנת חולצות מודפסות לחתונה. בעת גיבוש הרעיון חושבים אם להדפיס חולצות זהות לכל משתתפי האירוע או לחילופין חולצות ייעודיות לאנשים מסוימים כשלכל אחד מהם יהיה כיתוב שונה המתאים לו.

חולצות זהות לכל המוזמנים

רעיון נפלא הוא להזמין חולצות מודפסות לחתונה שעליהן מופיעה בחלק הקדמי תמונה של הזוג הצעיר, כיתוב משעשע או שילוב של שני הדברים בחלק האחורי של החולצה.

באופציה זו מקפידים על הזמנת חולצות טי שירט עם שרוולים קצרים שהן איכותיות שאינן מתכווצות בכביסה או דוהות תוך פרק זמן קצר. מחליטים מראש שכל החולצות יהיו לדוגמה בצבע לבן או לחילופין תמונות וכיתוב זהה אך על חולצות בשלל צבעים, ורוד תכלת, ירוק, אדום, לבן ועוד. כך שכל קשת הצבעים תופיע פתאום על רחבת הריקודים ותוסיף לה המון חיוניות.

עוברים על רשימות המוזמנים ומחליטים כמה חולצות מודפסות לחתונה להזמין ובאילו גדלים כך שכל אדם שירצה ללבוד חולצה זו ימצא פריט בגודל המתאים לו S-m-l-xl .

חולצות בודדות למוזמנים ספציפיים

אופציה נוספת היא הזמנת חולצות מודפסות לחתונה למספר מצומצם של מוזמנים לדוגמה עבור כל החברים, כל החבר'ה הצעירים או בני המשפחה הקרובה ויצירת תמונה או כיתוב המתאימים לכל אדם ספציפי.

החתן יקבל חולצה שעליה כתוב לדוגמה התחתנתי עם מלכה, האחים יקבלו חולצות שעליהן כתוב אני האח של הכלה, כמו כן אני הבן דוד של הכלה, או משפטים מצחיקים שהם קוד ונוסטלגיה בין החברים.

בדרך זו יש לשלם כל חולצה בשקית נפרדת תוך רישום מעל למי מיועד החולצה כדי למנוע בלבול בין החולצות.

אחד הרגעים המרגשים בחתונה

בהחלטה מתוכננת מראש קובע הזוג הצעיר כי כשיתנגן שיר מסוים ילבשו המוזמנים את החולצות שהודפסו עבורם. ברגע אחד החברים מורידים את הז'קטים ולובשים את החולצה החדשה על החולצה הקיימת או במקומה ופתאום המוזמנים נחשפים לכמות גדולה מאד של חבר'ה צעירים הלובשים חולצה דומה או זהה והם משנים לחלוטין את פניה של רחבת הריקודים.

כשמוסיפים לכך את הצבעוניות ואת העובדה שכולם רוצים לראות מה כתוב על הגב של חולצות מודפסות לחתונה, נוצר גימיק נפלא הסוחף את כולם לרחבת הריקודים כדי להמשיך ולשמח את החתן ואת הכלה.

הזמנת חולצות מודפסות

כדאי להתייעץ עם חברים ובני משפחה ולרכוש חולצות ממקום איכותי המקפיד על הדפסה בטיב מעולה שלא ירד הכיתוב מהחולצות לקראת החתונה או במהלכה. ברוב המקומות מבצעים את ההדפסה באמצעות ציוד חדשני וצבע שאינו דוהה כך שמתקבלת תמורה הולמת וחולצות יפהפיות.

Related Post

נתניה – העצמה נשית

Posted by - 7 במרץ 2018 0
לרגל יום האישה הבינלאומי שחל היום, יום חמישי  ה-8.3, דן אנד ברדסטריט ישראל, ערכה בדיקה בנוגע לאחוז הנשים המכהנות במועצות…

חוזרים לשגרה

Posted by - 29 באוגוסט 2019 0
רועי אזולאי, מאמן אישי המתמחה בהדרכת הורים, מספק במיוחד לקוראי השבוע בנתניה: טיפים חשובים לקראת החזרה לשגרה לילדים מתבגרים – …

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות