"חולמת על אורי שלי ומתגעגעת אליו כל יום מחדש"

8 0

הקטל בכבישים גובה מחיר יקר מדי יום ביומו, במלאות שנה לפיטרתו של אורי עייש ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים שוחחנו עם אימו, ירדנה, אשר אוספת את עצמה בכל בוקר מחדש בכדי להמשיך הלאה ומבקשת מבני הנוער לשמור על עצמם כי מאחורי כל ילד עומדת משפחה שנשברת לרסיסים ברגע שהאסון קורה.

"אורי היה ילד חברותי, מוקף חברים ואהוב אשר חיכה להתגייס לצבא ולשרת ביחידה קרבית מובחרת בצה"ל ולתרום למדינה. אורי חיכה בכיליון עיניים לסיים את הבגרויות ובמהלך שנותיו בתיכון הוא עלה על דרך המלך והגיע להישגים שגרמו לי לנחת וגאווה". כך אומרת ירדנה עייש אמו של אורי ז"ל, שהשבוע יצוין שנה למותו בתאונת דרכים קטלנית והוא בן שמונה עשרה בלבד.

זה קרה לפני שנה, ביום שישי "אורי חזר הביתה מבית הספר והתגאה בציון המגן היפה שהמורה נתן לו, לקראת הגרות במתמטיקה, הוא אפילו הצטלם עם המורה שלו כי כל כך היה מרוצה מהדרך שעשה עד הבגרות. אורי אמר שהוא יוצא קצת עם חברים  בזמן תקופת הבגרויות, עוד הספקתי לעצור אותו במעלית וביקשתי ממנו שישמור על עצמו".

אורי יחד עם חבר נסעו על כלי מסוג רייזר (RZR) באזור חוות רונית. אורי ישב לצד הנהג, נפגע חזיתית כאשר רכב נוסף מסוג רייזר התנגש בהם בעוצמה ואורי נפצע באורח קשה ופונה מזירת התאונה לבי"ח איכילוב בת"א. במשך שבועיים אורי נלחם על חייו עד שלבסוף נכנע לפצעיו כאשר משפחתו עימו ברגעיו האחרונים.

אורי, היה ילד אהוב ומוקף בהמון חברים וחברות מכל הגילאים ומכל החתך החברתי.

אורי למד בבי"ס יסודי תחכמוני, ולאחר מכן בתיכון אורט ליבוביץ' בנתניה. אורי גדל במשפחה מסורתית ובשנותיו בתיכון התחזק והתקרב לדת יותר על אף שלמד בבי"ס חילוני. אורי אהב ללכת לשיעורי תורה ויחד עם זאת אהב גם לצאת ולבלות עם חברים ועם המשפחה. אורי היה נאמן ומסור לחבריו ובעצם לכל מי שסבב אותו, אהב לעזור לכל אחד ובכל זמן, ורצה שלכולם יהיה טוב . במהלך השבעה ובמשך כל השנה האחרונה נחשפה המשפחה לסיפורים מדהימים ומפתיעים על טוב ליבו , מסירותו ונתינתו האינסופית של בחור שהיה בסה"כ בן 18.

אורי היה ילד חרוץ עם מוסר עבודה גבוה והספיק לעבוד בתחומים רבים במשך שנותיו המעטות. לאורי היה קשר חזק עם הוריו ואחיו, תמיד שמר על אחייניו הקטנים והיה מאוד אהוב עליהם.

תוצאות התאונה הקשה יכלו להימנע אם הייתה אכיפה על אותם שטחים פרוצים שבהם ידוע שצעירים נוסעים בכלים כאלו ואחרים בחוסר זהירות. משפחתו של אורי קוראת לנהגים הצעירים להישמר ולהיזהר, לנהוג באחריות ולחשוב על המשפחה שהם משאירים בבית.

במשך שנה שלמה התקיימה פעילות רבה ושיעורי תורה לנוער לעילוי נשמתו של אורי, בכל שיעור נכחו צעירים רבים, חברים ובני משפחה שבאו להתחזק ולהתמודד יחד עם האובדן.

השבוע יתקיים שיעור תורה לזכרו במלאות שנים עשר חודש לפטירתו, ביום ראשון ב14.1.18 רחוב אייזיק רבה, אולם בי"ס עוזיאל עם הרב רפאל רובין והרב יגאל כהן.יהי זכרו של אורי ברוך.

Related Post

אנה ארונוב הצטלמה לקמפיין הלבשה תחתונה, פנינה רוזנבלום "מגיעה" בקרוב לקניון עופר השרון וגם – מעצבת האופנה הישראלית שאיבדה את ידה מככבת בקמפיין חדש

Posted by - ינואר 31, 2023 0
1. ביום הקר ביותר בעונה אנה ארונוב, הרקדנית ומנחת הטלוויזיה הצטלמה לקמפיין ההלבשה התחתונה והפיג'מות של רשת "אינטימה" לאביב-קיץ 2023,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות