חוזרים לשגרה בבית רם- מרכז הנוער העירוני

6 0

בשורות מצוינות לנוער החדרתי: לאחר תקופה ארוכה של היסגרות והישמרות בצל משבר הקורונה, מרכז הנוער העירוני- בית רם פתח את פעילות המרחב הפתוח. בואו לבקר וליהנות ממגוון האטרקציות שיש למרכז להציע.

עם החזרה לשגרה, מרכז הנוער העירוני- בית רם פתח את פעילות המרחב הפתוח. למרחב הפתוח יכולים להגיע כלל בני הנוער ברחבי העיר וליהנות ממגוון האטרקציות שיש למרכז להציע- בין היתר שולחן ביליארד וכדורגל, מקרן ומסך להקרנת סרטים, כלי נגינה ופינות ישיבה מרווחות. המרכז מהווה מקום בטוח ונוח למפגש בשעות אחר הצהריים ועד ערב. במהלך השבוע פקדו את המקום קבוצות גדולות של בני נוער שהגיעו לבלות ביחד. בפעילות במקום הכירו בני נוער ממקומות שונים בעיר ונוצרו חברויות חדשות.

בנוסף, מלבד הפעילות במרחב הפתוח במרכז הנוער בית רם, הפעילות של הקבוצות השונות הפועלות במרכז, ביניהן פעילות מועצת הנוער, פעילות עמותת רואים רחוק, הכשרות שונות ועוד, ממשיכה להתקיים כרגיל.

מחלקת הנוער מזמינה אתכם ואתכן להגיע בקבוצות או כיחידים לפעילות במרכז הנוער. מגוון הפעילויות מתפרסמות באינסטגרם של מרכז הנוער בכתובת noar.hadera, לפרטים ניתן גם להתקשר ישירות למחלקת הנוער בטלפון 0534914752, ולהישאר מעודכנים בכל מה שקורה בעיר.

Related Post

דואגים לבעלי חיים

Posted by - July 28, 2019 0
ראש העיר צביקה גנדלמן אירח בלשכתו את טל גלבוע, פעילת זכויות בעלי החיים ויועצת ראש הממשלה בנושא זכויות בעלי חיים,…

לזכור ולא לשכוח

Posted by - February 4, 2021 0
לקראת יום השנה הבינלאומי לזיכרון השואה התקיים מפגש זום מרגש של תושבות העיר, דור שני לשואה הלומדות בכיתת הוותיקים, עם…

אבות ובנים על המגרש

Posted by - April 12, 2021 0
לאור הצלחת קבוצות של “אבות ובנים על המגרש” ליצירת מפגש משותף לאבות ולבנים והעמקת הקשר באמצעות הספורט, נפתחת קבוצה גם…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility