חוב של 330,000 ₪ נמחק ב-41,000 ₪ בלבד, ללא פשיטת רגל!

8 0

בשבוע שעבר פרסנו עבורכם חלק מהסודות והאסטרטגיות הנכונות לניהול מו"מ מול נושה שהוא בנק ו/או מול כל נושה אחר.

הפעם החלטנו להציג לכם הישג מרשים שקיבל המשרד ממש השבוע לפיו חובות של לקוח המשרד אשר עמדו בגובה של כ-330,000 ₪ נמחקו כלא היו [ע"י ניהול נכון של מו"מ] וכל זאת בכפוף לתשלום סך של 41,000 ₪ בלבד!!!

הכיצד?  היה וכנגדכם מנוהלים מספר תיקי הוצאה לפועל בודדים כך שגובה החובות בהם מורכב בעיקר מריביות שנצברו לאורך שנים ואשר הריביות לבדן כבר עברו את גובה קרן החוב ובנוסף התיקים הפתוחים כנגדכם הינם תיקים ישנים משנים עברו [ לדוגמא תיקים ישנים משנים 1990-2007] סביר יהיה להניח שעוה"ד המטפל יצליח לייצר עבורכם אופק כלכלי מהיר קצר ויעיל וללא שיפנו אתכם להליכי פשיטת רגל כפי הנהוג כיום.

ט' הינו תושב חדרה אשר מגיע למשרדנו כשנגדו פתוחים 4 תיקי הוצאה לפועל בלבד אשר גובה החובות בהם הינו 330,000 ₪, כנגד ט' הוטלו כלל העיקולים האפשריים לאחריהם הגיעו הגבלות בדמות יציאה מהארץ/חידוש דרכון/רישיון נהיגה/הגבלה בבנק. ט' הינו נשוי +2 כאשר אשתו הינה כבדת ראייה ונכה 100% ביטוח לאומי.

ט' מגיע למשרדנו וטוען כי אינו מסוגל לטפל בילדים שעה שכנגדו עומדים עיקולים רבים.  החשבון "משותק" ואיתו הילדים אשר נצרכים לכלכה ומזון על מנת לשרוד, ט' אינו רואה אופק כלכלי ולכל משרד שנכנס מובילים אותו להליכי פשיטת רגל.

ט' אכן ניגש להליך פשיטת רגל אותו מלווה משרד עו"ד מת"א כאשר בדיעבד ולימים ולאחר כניסתו של ט' למשרדנו הוברר לו כי מהלך זה אינו מהלך נכון עבורו שכן ט' בחור יחסית צעיר אשר עובד בעבודה מסודרת כאשר יכולת ההשתכרות העתידית שלו עדיין במיטבה שלא לומר משפחתו ומשפחת אשתו הגיעו לסייע עד כמה שניתן ועל כן הליך פשיטת רגל עשוי לפגוע בו יותר מאשר לסייע זאת לאור גובה החוב אותו יצטרך להחזיר לקופת הכינוס [לאחר הכרעות החוב שנתקבלו]  ולאור העובדה כי ט' מעוניין לקבל משכנתא בעתיד. [במאמר מוסגר יצוין כי גם פושט רגל יוכל לקבל משכנתא מגורמים חוץ בנקאיים] .

סופו של דבר ט' נכנס למשרדנו, יחד עם הצוות ממשרד עוה"ד אייל קורסיה ושות' הגיעו הצדדים לאסטרטגיה לפיה ראשית יש לבטל את הליכי הפש"ר- כך היה….. הליך הפש"ר בוטל, מיד לאחריו החלו עוה"ד מהמשרד בניהול מו"מ ישירות מול הנושים אליהם עברו כספים כפי שהגיעו להסכמות, תיקי ההוצאה לפועל נסגרו בזה אחר זה איתם בוטלו כלל העיקולים וההגבלות וכל זאת כשהחוב של ט' בראשונה הוא 330,000 ₪ ואשר לאחר סגירה והסכמות צומצמו חובותיו לסך זעום של 41,000 ₪ בלבד!!!! בלי פשיטת רגל ובלי הליכי הוצאה לפועל.

חייגו עוד היום

אייל קורסיה ושות'-עורכי דין

טלפון: 050-6351208

Related Post

איש של תרבות

Posted by - 28 ביוני 2023 0
אין במה להשוות, זה הסלוגן של היכל התרבות יצאנו להיפגש לראיון אחד על אחד עם בני אפרים, מנכ"ל היכל התרבות העירוני שישליך אור על מה שעומד מאחורי הפרסומים ולהבין מה מתוכנן לנו בקיץ הקרוב . מאת יאיר…

על הפטרים ומחיקת חובות

Posted by - 19 במרץ 2019 0
הפטרים ומחיקת חובות בהליך מזורז (מחיקה  של החובות תוך כ-4 חודשים בלבד) יהיו בתוקף עד ליום 5/9/2019 כאשר לאחר מכן…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות