חדשנות, מסתכלים קדימה ורואים אחורה

3 0

בטיחות ללא הסחות דעת: חברת הכפתור משיקה את מערכת BABY cam 5 – מצלמת הרכב שמצלמת בזמן אמת ותוך כדי נהיגה את המושב האחורי.  הפיתוח החדשני, שמונע שכחת ילדים ברכב, מאפשר מבט על הילדים במושב האחורי, מבלי לסובב את הראש, לאורך כל הנסיעה.

למערכת "הכפתור בייבי" למניעת שכחת ילדים ברכב מצטרף חידוש טכנולוגי בטיחותי, המאפשר להורה להשגיח על הילדים היושבים במושב האחורי מבלי לסובב את הראש במהלך הנהיגה.

באמצעות מצלמת   BABY cam 5יכול ההורה לצפות בנעשה במושב האחורי בווידאו, דרך מסך מובנה קטן המותקן בדשבורד ליד ההגה.

"הכפתור בייבי" היא המערכת היחידה בארץ ובעולם הנותנת פתרון טכנולוגי יעיל וכולל למניעת שכחת ילדים ברכב, ועכשיו מצטרף אליה הפיתוח הנוסף שישדרג את יעילותה.

צילום שירה זיו

מערכת "הכפתור", זוכת פרס מוצר השנה 2018 פועלת בטכנולוגיות eCall, מחוברת למוקד חירום אנושי מיומן המאויש 24/7 365 ימים בשנה ומעניקה סיוע אנושי מידי במגוון בעיות ומצוקות:

הצלת חיים – סיוע מידי במקרה תאונה, מצוקה רפואית, אירוע בטחוני או פלילי, בתקן e-call.
מניעת שכחת תינוק ברכב- זיהוי הימצאות תינוק ברכב לאחר הכיבוי באמצעות חיישני משקל, איתור ההורים והזנקת צוות חילוץ למקום.
אפליקציה מתקדמת- מעקב אחר הרכב מהנייד, קבלת הכוונה למקום החניה, הודעות התרעה על גרירה ואפשרות בקרה אחר נהג צעיר.

שירותי דרך VIPשירותי דרך בפריסה ארצית עם התחייבות לזמן ההגעה המהיר בישראל, התנעת הרכב, שירותי גרר, ניידת לטיפול בתקלות טכניות, אספקת דלק והחלפת נקר.

שירותי תקשורת- סיוע אנושי בניווט במקרה של איבוד הדרך, קישור טלפוני  לשיחות דחופות במקרה של חוסר קליטה או סוללה בנייד, וגם שני מספרים קבועים ושירות ניווט קולי.

לפרטים נוספים:  

רוני בר-קול 0586610478 [email protected]

ענבל קליין שובע 054-6270915 [email protected]

Related Post

צחי יצחקי, ז״ל

Posted by - 31 בינואר 2023 0
תושבי נתניה ומשפחת יצחקי הוכו בתדהמה עם מותו שלסוכן הביטוח הותיק בנתניה צחי יצחקי.יצחקי נפטר מדום לב.לכתו הפיתאומי גרם להלם…

ראש העיר מרים פיירברג בתמיכה בעו"ד ענת קאופמן, תושבת העיר המתמודדת בבחירות ללשכת עורכי הדין: "בעלת מעורבות חברתית גבוהה. אני בטוחה שתייצגי את כל הציבור בכבוד"

Posted by - 30 במאי 2023 0
בסוף החודש הקרוב יערכו בחירות ללשכת עורכי הדין. אחת המתמודדות הבולטות היא תושבת העיר, עו"ד ענת קאופמן, המתמודדת ברשימת 'יוזמה…

פינוי בינוי נוסף 

Posted by - 19 באפריל 2023 0
לראשונה: פינוי בינוי ראשון בשכונת נאות שקד יצא לדרך! תוכנית פינוי בינוי ראשונה בשכונת נאות שקד מדובר בתוכנית הגדולה ביותר שאושרה בעיר. היא משתרעת על פני כ-30 דונם וכוללת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות