מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

3 רעיונות להפיכת חיי המין של הגבר למהנים יותר

שם הכתב: מדור פרסומי

מיניות נמצאת בכל מקום. אם לא צופים בסצנות סקס בטלוויזיה או בסרטים, דוגמנים ודוגמניות מחייכים כמעט עירומים בכל מקום במגזינים ובפרסומות. אם מוסיפים למשוואה גם סרטים ארוטיים עם תרחישים מיניים כמעט בלתי אפשריים, אין זה פלא שגברים שמבקשים לתפקד במיטבם ביחסי מין, נוטים, במקרים מסוימים לחוש תסכול או אכזבה, במיוחד בזוגיות ארוכת שנים.

אך גברים שמעוניינים להפוך את חיי המין שלהם למהנים יותר, או גברים שרוצים להרגיש בטוחים יותר בתפקוד המיני, יכולים לנקוט בצעדים רבים. פשוט משתמשים באחד מאביזרי המין לגבר המוצעים במאמר זה, והופכים את חיי המין למאושרים.

הגיע הזמן לאמץ את טבעת הרטט

בעוד שרעיון זה עשוי להישמע זר לגברים, הם מפסידים עולם של הנאה אם אינם משתמשים באביזר המין האולטימטיבי הזה. טבעת רטט היא טבעת המיוצרת ברוב המקרים מסיליקון או מגומי, והיא נכרכת סביב הפין.

הטבעת מאטה את זרימת הדם מרקמת הפין, וכתוצאה מכך הזקפה ארוכה יותר והאורגזמה מוגברת. בשל כמות הדם שנלכדת בפין באמצעות הטבעת, הזקפה קשה וגדולה יותר, והפין רגיש יותר.

סובלים משפיכה מוקדמת? השתמשו בספריי השהייה

שיטה זו יעילה למניעת שפיכה מוקדמת. ספרי השהייה הוא לאביזר מין שמטרתו לעכב את השפיכה, כתוצאה מרכיב חומר האלחוש שהוא מכיל. זהו חומר פעיל שנמצא בתרסיס, ועובד במינון חלש ועדין ביותר על הרגישות ומערכת החושים.

שימוש בספריי השהייה על החלק החיצוני של הפין מאפשר הארכה משמעותית של יחסי המין, מגביר את ההנאה, ונחשב לפתרון טבעי המגן על העור. גברים המשתמשים בספריי מדווחים על תפקוד מיני משופר יותר ללא פגיעה בתחושת ההנאה במהלך השפיכה, והבונוס הוא שיפור מערכת היחסים המינית בפרט והזוגית בכלל.

לתפקוד לקוי של זקפה: משאבת ואקום

משאבת ואקום היא משאבה לשימוש חיצוני המקלה על תפקוד זקפה לקוי, ומאפשרת קבלת זקפה ושמירה עליה לפרק זמן מספיק ליחסי מין מהנים. המשאבה מורכבת מצילינדר אקרילי עם משאבת ואקום אלקטרונית הפועלת על סוללות, עם בקר ואקום ושסתום שחרור. בצד השני של המשאבה יש טבעת להטענה המורכבת על הפין.

בשיטה זו ניתן להשאיר בבטחה את הטבעת למשך עשרים דקות עד חצי שעה על מנת לחוות יחסי מין מהנים. מחקרים מראים שחמישים עד שמונים אחוזים מהגברים מרוצים מתוצאות השימוש במשאבה, והשימוש בה אינו פוגע ביכולת לחוות אורגזמה.

הגליל והמשאבה משמשים ליצירת ואקום על מנת לסייע לפין להזדקף, והטבעת משמשת לשמירת הזקפה. השימוש במשאבת ואקום מתאים לגברים הסובלים מזקפה לקויה כתוצאה מבעיות בריאות אך גם מצבים פסיכולוגיים שאינם מאפשרים השגת זקפה מספקת לקיום יחסי מין.  עם סיום יחסי המין יש להסיר את הטבעת, ולא להשאיר אותה על הפין למעלה מחצי שעה.

 

דילוג לתוכן