מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רשת נגד יתושים – אוויר טוב ונקי

כולנו מכירים את הרשתות נגד יתושים שמגנות עלינו מפני היבחושים, הזבובים ושאר סמלי הקיץ, אבל המבט דרך הרשת הוא מלא אבק. עכשיו תנסו לדמיין שמברשת נעלמה מנקה את הרשת בכל פעם שאתם מורידים ומעלים את התריס. נחמד, נכון? זה בדיוק הפטנט שלנו. הרשת מחוברת לתריס והיא מצויידת במברשת, אז בכל פעם שתעלו אותו הרשת תעבור ניקוי. רשת נגד יתושים שמחוברת לתריס היא ההגנה המושלמת לכל חלון.

הרשת היא גלילה ויכולה להתחבר לתריס קיים. אם אין תריס בחלון אזי היא מותקנת עם בית גלילה משל עצמה וגולשת לאורך החלון כשאנחנו מורידים אותה. היא נבנתה בדיוק לפי המידות של החלון שלכם ולכן תאטום אותו באופן מוחלט. משני צידי החלון מתקינים מסילות והן שומרות על הדיוק בגלילה שלה. רשת נגד יתושים שמותקנת בחלון לפי המידה שלו, תיצור הגנה מושלמת מפני היתושים.

במקרה שיש תריס קיים היא מתחברת אל התריס ונגללת ביחד אתו. המסילות של התריס שומרות גם עליה כיוון שהיא דקה יותר ממנו. אין צורך להוסיף מסילות והיא אוטמת את החלון בהתאמה מושלמת על בסיס מידות התריס. רשת נגד יתושים שמלווה את התריס יוצרת עבורכם את ההגנה נגד כל המעופפים וגם נגד חרקים, כיוון שהיא אוטמת את החלון באופן מוחלט.

הגנה מלאה בלחיצת כפתור

הרשת נגד היתושים מתאימה גם למנגנון חשמלי. במקרה הזה היא תרד ותעלה בלחיצת כפתור, בדיוק כמו תריס חשמלי. שוב, היא יכולה להגיע עם בית גלילה משל עצמה או להצטרף אל תריס קיים. רשת נגד יתושים מתחברת אל התריס ובתחתית החלון היא ננעלת אל תופסנים. כך היא מתאימה את עצמה בדיוק לגובה החלון ומונעת כניסה של מעופפים.

איך מנקים רשת נגד יתושים?

כאמור, הרשת מחוברת למברשת, מברשת קטנה שמותקנת עליה ובכל פעם שהרשת עולה ויורדת, המברשת משחררת אותה מן האבק. מתוך כך המראה שלה תמיד רענן ונקי ומעבר לכך, היא שומרת על אוויר נקי יותר מכיוון שהוא לא מגיע אלינו דרך אבק אלא דרך רשת נקייה. רשתות נגד יתושים מונעות הצטברות של לכלוך כיוון שאין להן מסילה רוחבית משל עצמן, המסילה התחתונה שבה תמיד מצטברים חול ואבק ויוצרים משקע שקשה לנקות.

מן החלון אל המרפסת

פיתוח ההתקנות יצר פתרון נוסף והוא הגנה במרפסת. זוהי הגבהה למעקה מרפסת, ללא שימוש בזכוכית נוספת. מדובר במסגרת אלומיניום קשיחה ולרוחבה פסי נירוסטה במרחק תקני ביניהם. כך מרוויחים גם בטיחות נוספת וגם מראה נקי יותר אל הנוף. שלא כמו הזכוכית, הגבהה למעקה מרפסת העשויה מפסי אלומיניום, נשארת נקיה והיא גם צמודה אל המסגרת המתכתית עם ברגים, שלא כמו הזכוכית היושבת בתוך תופסנים. רשתות נגד יתושים בחלונות יחד עם תוספות למרפסת הם הגנה מושלמת עבורכם.

דילוג לתוכן