מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רוצו להתחסן: שיעור המתחסנים בעיר עדיין לא הגיע ל 70%

פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי בבי"ח לניאדו: "100% מתוך המטופלים במצב קשה במחלקת קורונה בבי"ח לניאדו לא התחסנו, מדובר על 17 מטופלים, מתוכם 6 מונשמים"

דוברות נתניה בקמפיין מיוחד: "צאו להתחסן" , דוברות העירייה יחד עם חברת המועצה תרצה גירנפלד , וראש מנהל רווחה בעיר רותי גור. בשיתוף עם יוסף עמר ממונה הקורונה העירוני הוציאו קול קורא לחיסונים . העירייה במסמך חתום על ידי 32 מרבני העיר הגדולים קוראת בקול רם לכלל הציבור בכלל , ולציבור הדתי לצאת להתחסן בסימן "ונשמרתם מאד לנפשותיכם".

הצו שיצא יופץ בשבתות הקרובות בכל בתי הכנסת בעיר והוא בבחינת "ועשית ככל אשר יורוך", מציין כי גם דעת תורה קוראת לצאת ולהתחסן .

רשת מקומונים בשרון מצטרפת לזעקת החירום וקוראת לכל הציבור לצאת ולהתחסן .

פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי בבי"ח לניאדו יצא שוב בקריאה לציבור להתחסן כנגד וירוס הקורונה. מחלקת הקורונה בבי"ח לניאדו, שצברה במהלך השנה שחלפה, נסיון עצום ומוניטין מעולה בטיפול בחולי קורונה –

קיבלה בימים האחרונים מטופלים שממוצע הגילאים שלהם נמוך, בין 45-51. מתוך 31 מטופלים השוהים במחלקה, 17 במצב קשה, מתוכם 6 מונשמים.

הנתון שמדאיג באופן מיוחד את פרופ' שמעוני הוא נתון ההתחסנות, והוא מסביר:

 "100% מהמטופלים במצב קשה במחלקת קורונה בבי"ח לניאדו, הינם מטופלים שלא התחסנו, או שלא השלימו את מנת החיסון השניה".

תמונה של פרופ' שמעוני, קרדיט: דוברות לניאדו

"מדובר על מטופלים בגילאים שונים, כולל מטופלים צעירים. אני סבור כי אי התחסנות הינה סכנת חיים של ממש, במיוחד במצב הנוכחי בו נפתחים בתי הספר, העסקים ומוסדות התרבות".

"אני פוגש את המשפחות ביום שאחרי האשפוז והדיאגנוזה הראשונית, הלב נקרע. המשפחות מרגישות תחושת אשמה כבדה על כך שלא התעקשו שיקיריהן יתחסנו ומהר".

"אינני יודע באיזה מילים נוספות אפשר להתבטא כדי להביא למצב בו כל מי שיוכל להתחסן יעשה זאת".

"אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו עומד בפתח מחלקת קורונה כשבן משפחתו נמצא בפנים, מפרפר בין חיים למוות, אפשר למנוע את זה ! אל תשחקו בחיי יקיריכם !"

תמונה ראשית: באדיבות PIXABAY

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן