מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רופא עד הבית בנתניה – לדאוג לאוכלוסייה המבוגרת בכל מצב

נתניה היא העיר השביעית בגודלה בארץ מבחינת מספר התושבים – כמעט רבע מיליון בני אדם. באופן טבעי יש בעיר היהלומים, כפי שכונתה נתניה בעבר, כשעוד התקיימה בה תעשיית יהלומים מפותחת, אוכלוסייה מבוגרת. לבני ובנות הגיל השלישי יש צרכים מיוחדים משלהם, בעיקר בכל הנוגע לבריאות שכבר אינה בשיאה, וחשוב לעזור להם ליהנות מתפקוד אופטימלי גם בשלב המאתגר של החיים. בפרט מומלץ חיבור לשירות רופא עד הבית בנתניה.

למה שירות רופא עד הבית קריטי לבני ובנות הגיל השלישי?

החל מגיל מסוים, מערכות שונות בגוף כבר לא מתפקדות באופן אופטימלי. מצד שני תוחלת החיים נמצאת במגמת עלייה מתמשכת – ולכן גדל הצורך בשירותים רפואיים. עבור בני ובנות הגיל השלישי הגעה לבית חולים, או אפילו מרכז רפואה דחופה, עלולה להיות חוויה בעייתית מאוד. ראשית, תוך כדי השהות במקום כזה האדם חשוף לווירוסים שונים, ומאחר שהמערכת החיסונית של הקשישים פחות יעילה, הסיכון גדול. שנית, היציאה מהבית, ובפרט כשלא מרגישים טוב, לכשעצמה היא אתגר לא פשוט. שירות רופא עד הבית בנתניה פותר את שתי הבעיות הנ"ל – ובמרבית המקרים מצליח לספק את המענה הרפואי הדרוש גם בלי הפניה לבית חולים.

מענה מלא גם בפן הרגשי

שירות רופא עד הבית בנתניה מומלץ גם במצבים שבהם הקשיש או הקשישה מתלבטים אם יש צורך בחוות דעת מקצועית. חשוב לזכור שאי ודאות מייצרת מתח רב, והמתח עלול לפגוע עוד יותר בבריאות. החיים גם כך מורכבים, ואין סיבה לסבול ממתח מיותר, מה גם שגם אנשים שמודעים מאוד לגוף שלהם עלולים לפספס סימפטומים משמעותיים רק בגלל ש"לא נעים" להם להזעיק רופא (וכאמור היציאה מהבית למרפאה או בית חולים היא אתגר לא פשוט). כדאי לדעת שהרופאים שמגיעים לבתי הפציינטים מצטיינים גם בהתייחסות לפן הרגשי, שכמובן משפיע על הגוף, כך שבכל מקרה מובטחות הטבה ותחושה משופרת.

תוך כמה זמן מגיע רופא עד הבית בנתניה?

רופא עד הבית בנתניה מגיע לכל חלקי העיר, מעין התכלת ורמת אפרים בצפון, דרך השכונות הוותיקות במרכז ועד לשכונות החדשות שצמחו בדרום נתניה (נאות מנחם בגין, עיר ימים, אגמים ועוד), וכמו כן גם לשכונות בחלק המזרחי (קריית השרון, קריית רבין). זמני ההגעה משתנים בהתאם לעומסים ולסיבת הקריאה, אבל בכל מקרה כשמקפידים לרכוש את השירות מחברה אמינה שמתנהלת ביעילות, אף קשיש או קשישה לא יצטרכו לסבול זמן רב מדי לפני שרופא יבחן את מצבם ויטפל בהם.

הזמנת רופא באמצעות לחצן מצוקה

אמצעי נוסף להבטיח את בריאותם ואת שלומם של הקשישים הוא כפתור מצוקה. מטרת אמצעי זה היא לאפשר לאוכלוסייה המבוגרת להזעיק עזרה בלחיצת כפתור אחת, כך שגם אם הם לבד בבית ובמצוקה קשה – יגיע אליהם איש מקצוע ויספק את המענה הנכון, בין אם בעצמו ובין אם ע"י הפניה לבית חולים. בהקשר זה חשוב שוב להדגיש שרק חברה בעלת ניסיון רב ואמינות ללא פשרות יכולה להבטיח, וגם לקיים, שירות איכותי ותגובה מיטבית בכל מצב.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן