מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קירות ירוקים לבית המגורים – למה, איך וכמה?

עולם עיצוב הפנים של השנים האחרונות, מתאפיין בכמה וכמה אלמנטים שיכולים לשבור את שגרת העיצוב הקבועה של בתים בישראל ולאפשר לכם להיכנס בכל יום הביתה, ולהנות ממנו. ואכן, הישראלים שרוצים להשקיע בבית שלהם, חושבים על תצורות שונות של השקעות בעיצוב, על כל המשתמע מכך ויוצאים לתהליכי עבודה על מנת לשנות את חלל הפנים מן הקצה אל הקצה. אחת הדרכים להצליח בשדרוג הבית היא על ידי השקעה ביצירת קירות ירוקים לחלקים השונים של הבית, שמכנסים את הטבע אל חלל הפנים שלכם.

כל מה שרציתם לדעת על הקמת קירות ירוקים לבית המגורים שלכם

אם אתם רוצים להשקיע ביצירת קירות ירוקים לבית המגורים שלכם, חשוב לתת את הדעת על חמשת הטיפים הבאים:

  1. בחרו את הצמחים שלכם בקפידה – בחינה של שילובי צמחים מושלמים, היא המפתח ליצירת קירות ירוקים שיצלחו כל מזג אוויר. זו היא משימת מחקר, אותה אתם רוצים לבצע בשלב מוקדם של העבודה, כדי לבחור את הצמחים הנכונים לבית שלכם.
  2. שחקו עם אור וצל בכדי לקבל קיר מושלם – כדי להבטיח שהצמחים אותם אתם רוצים לגדל על קירות ירוקים ישרדו לאורך זמן, אתם צריכים לתת את הדעת על מיקום האור בכל שעות היממה. אור וצל הם אלמנטים חיוניים לצמחים ובמיוחד אם מדובר על צמחים שאתם צריכים לגדל בסביבה נטולת אור.
  3. השקיעו ביצירת מערכות השקיה אוטומטיות – במקום לבלות שעות ארוכות מידי יום בהשקיה, ניתן להתקין מערכות השקיה אוטומטית מתקדמות, ואיתן להבטיח שאתם שומרים על קיר ירוק יפיפייה ואיכותי, בתנאים הקיימים בבית שלכם.
  4. אל תהססו למקם את הקיר בצורה שנוחה לכם – גם אם מדובר על קיר שנמצא בצל רוב שעות היממה, עדיין יש לכם אפשרות לטפל באתגר וליצור קירות ירוקים איכותיים ומיוחדים. כמובן שהדבר יחייב מעט עבודה של אנשי מקצוע, אבל אם אתם רוצים ויכולים להשקיע את המשאבים, יש לכם איך לפתור כל בעיה.
  5. פנו לעזרתם של אנשי מקצוע מומחים – כמעט בכל תהליך עבודה על הקמת קיר ירוק הנוכחות של צוותים מקצועיים ומנוסים בתהליך, היא זו אשר יוצרת את הפתרון הנכון והאידיאלי ללקוחות.

החלטה שתשדרג לכם את החצר, הבית או המרפסת

ברגע שהחלטתם להשקיע עוד משאבים בתהליך השיפוצים של הבית שלכם, ולהתקין קיר ירוק בבית, אתם יוצאים למסע עבודה מרתק. כמובן שחשוב לתת את הדעת על כל הפרטים הקטנים וכך להימנע מתקלות או בעיות בעתיד. לכן אתם רוצים לפנות, ויפה שעה אחת קודם, לעזרתם המקצועית של צוותים מיומנים בתחום הגינון ולבצע איתם את העבודה. בסופו של התהליך תהיה לכם סביבת מגורים לתפארת עם קיר שימשוך את כל תשומת הלב של הנכנסים לבית המגורים שלכם.

דילוג לתוכן