מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קום והתהלך בארץ: נתניה הריביירה של ישראל

נתניה מרהיבה ביופייה וכוללת המון אטרקציות למבקרים בה. קמפיין תיירותי חדש, המיועד להגדלת תיירות הפנים לנתניה יוצא לאור. היוזמה של  ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר מנכ"לית האגודה לעידוד תיירות אולגה לוריא  וח.ל.ת .

מאת: יאיר ישראל

לאחר הצלחת קמפיין התיירות הקודם, שאכן הצליח להביא לעלייה דרמטית בתפוסת חדרי המלון בנתניה בתקופה של טרום קורונה – יוצאת עיריית נתניה, בשיתוף האגודה לעידוד תיירות, בראשותה של אולגה לוריא, בקמפיין שיווקי נוסף לעידוד תיירות הפנים לנתניה.

במסגרת זו – תוכננה לשוהים בבתי המלון בעיר – סדרה של ארועים, סיורים והדרכות במוקדיה התיירותיים של העיר, כאשר הכניסה אליהם תתבצע ללא תשלום בהצגת שובר מבית המלון.

התוכניה – אגב – תופץ בקרב כל בתי המלון בנתניה.

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, שיזמה את ההיערכות החדשה ציינה כי מטרת ההיערכות הייחודית וכן הקמפיין הפרסומי היא לסייע למלונאי נתניה לחזור לשיגרה הברוכה של טרום קורונה וכן לעזור לנותני שירות אחרים הקשורים לענף התיירות, אשר נפגעו מהשמים הסגורים-  לחזור ולהתפרנס.

"יש לנו עיר נפלאה, ריביירה ישראלית של ממש, וחשוב לנו לחשוף אותה לקהלי יעד רבים ככל האפשר" מסרה פיירברג למערכת העיתון.

אפרים בולמש, סגן ראש העיר, הממונה על התיירות מייחס חשיבות רבה למהלך ורואה בו צעד הכרחי לתמיכה במלונאי העיר ולא פחות מכך בכל מי שמתפרנס מענף זה. "כידוע ענף התיירות בנתניה היווה כל השנים ענף כלכלי חשוב ואף הקנה לעיר את ההילה היוקרתית שלה ואת מיתוגה ומכאן שחשוב לשמור עליו."

לדברי אולגה לוריא, מנכ"לית האגודה לעידוד תיירות, נתניה תציע לתיירים שיפקדו את בתי המלון – חבילת ארוח מפנקת, הכוללת כניסה חופשית  לארועים, מגוון פעילויות, סיורים קולינאריים וסיורי אופנה.

מעבר לכך, מוזמנים התיירים ליהנות מחופי הרחצה המרהיבים של נתניה, המציעים שירותי חוף מתקדמים, מטיילות יפהפיות,  מאתרי טבע ונוף, משוק ססגוני, ממסעדות גורמה ומברים מדליקים שנפתחים בזה אחר זה – עיר שוקקת עם ארועים מגוונים וצבעוניים לקהל הצעיר והבוגר כאחד.  

הכניסה מותנית בהרשמה מראש. פרטים מלאים באתר:

www.gonetanya.com

צילומים: רן אליהו, נורית מוזס ובאדיבות הפלנתניה

4 תגובות

 • לילי says:

  אין מקומות בילוי בשבת, נוסעים לעיר אחר

 • אוהב השם says:

  הכל טוב ויפה…הרבה פשע בעיר הזאת.לבנות/לשפץ/להרחיב בית כנסת לוקח שנים
  לבנות פלנתניה כמה חודשים..הגיע הזמןלהחזיר עטרה ליושנה ולדאוג למסורת ולביתיי כנסת יפים ומושקעים בדיוק כמו האתרים שבתמונה

 • עודד says:

  מה זה שווה כל זה בסופ"ש בכיכר הכל סגור , ממש לא עיר תיירותית אלה עיר חרידית לכל דבר, פשוט בושה לנתניה לקרוא עיר תיירותית.!⁰

 • שלי שרמה says:

  אין מוקדיי בילוי יוצאים מחוץ לעיר למועדוניי לילה העיר מוכת דת מלאה בבתיי כנסת מדכאים המון מיסעדות אוכל מגעיל לא מתאים לעיר שנקראת נופש!!

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן