מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קואליציית הנתינה של נתניה

השבוע 9 חברי מועצה מחמש סיעות שונות ומגוונות בעלי השקפות שונות אחת מהשני, כולם הגיעו במטרה מאוחדת אחת: להעניק לחיילים שלנו ערב להרמת המורל לחיילים האלופים.


חברי המועצה הנתנייתים הגיעו לאחד מבסיסי חיל האוויר בצפון הארץ והעמידו ארוחת על האש לתפארת עבור מאות חיילים שעובדים סביב השעון למען הצלחת עם ישראל במאמץ המלחמתי.


בין חברי המועצה שהגיעו ליוזמה המרגשת: אבי סלמה, טלי מולנר, אפרים בולמש, חגי חדד, דניאל בשארי, רני אלוש, ציפי קפל, אלון אלרואי ומשה לוי.


הכל התחיל בשבוע שעבר עת התארגנה קבוצה של חברי המועצה בקבוצת הווטסאפ העירונית (הכוללת את כל סיעות מועצת העיר), לאחר שמתנדבי מטה דרך חדשה בראשות אבי סלמה חזרו מערב מוצלח שבו העניקו ארוחת על האש ל 1,000 חיילים.


אחד אחרי השני חברי המועצה שהיו פנויים ענו בחיוב להזמנה של אבי סלמה להגיע לפנק את חיילנו הגיבורים.
כמו בכל מפגש, גם הפעם פגשו נבחרי הציבור חיילות וחיילים נתנייתים, התגובה שלהם כמו של חבריהם תמיד מלאת הכרת הטוב והם אומרים כי האירוע ריגש אותם והראה להם שהעורף לא רק שלא שוכח אותם אלא שכולנו יחד איתם בחזית.


חברי המועצה סיכמו: "אין על החיילים שלנו, אין על תושבי נתניה, אין על עם ישראל ששם את המחלוקות בצד ברגעי משבר ומתאחד כולו כנגד האויב הנאצי טרוריסטי.
אנו רוצים להודות לכל מי שתרם להצלחת הערב לטובת החיילים, הם חשובים ויקרים לנו ולכל עם ישראל.
לראות את השמחה שלהם מרגש עד דמעות כשמבינים שהם מוכנים לצאת לקרב על החיים שלנו של כולנו. בעזרת השם ביחד ננצח"


טלי מולנר יו"ר האופוזיציה מסרה ל"השבוע בנתניה" : "חברי מועצה רבים הצטרפו ליוזמת חבר המועצה אבי סלמה. היה מדהים ומאד מרגש. כולנו עם אחד יש לנו עורף חזק ומגובש. אין ימין ושמאל אין דתיים וחילונים כרגע כולנו עורף מלוכד למען החיילים. החיילים הודו עם דמעות בעיניים. חבורה של גיבורים צנועים ואלופים שמבחינתם זה לא ברור מאליו. מבחינתנו זו תחילתה של מסורת שאנחנו נמשיך ונעשה יחד עוד הרבה פעמים בבסיסים נוספים״.

דילוג לתוכן