מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

צילומי בוקים לבת מצווה – איך מתכוננים?

לא להאמין איך הזמן עובר; רק אתמול הקטנה שלכם נולדה, והיא כבר נסיכה של ממש! גיל הבת מצווה הולך ומתקרב, והגיע הזמן לתכנן לא רק את החגיגה, אלא גם את הבוק שלה. צילומי בוקים לבת מצווה הפכו למבוקשים במיוחד כאשר בשנים האחרונות, אירועי המצווה הפכו להרבה יותר גדולים ומשמעותיים ובעיקר עבור הבנות, שנופלת בחלקן ההזדמנות להפוך לנסיכות של ממש ליום אחד שכל כולו שלהן.

טיפים לקראת צילומי בוקים לבת מצווה

  • מה לובשים? – צילומי בוקים ובכלל, דורשים מעט מחשבה בכל הנוגע ללבוש. בהתאם ללוקיישן שנבחר לצילומים (טבע, סטודיו וכו') יש להתאים את הבגד. לדוגמא, אם החלטתם לצאת לצילומי טבע באיזור ירוק למדי, מומלץ ללבוש בגדים בצבעים הנוגדים את הירוק; לבן, שחור, או צבעים בולטים אחרים.
  • פריטי עזר – מומלץ שלא לשכוח להביא מברשת לשיער, בקבוק מים (בעיקר גם הצילומים מתקיימים בחוץ), גומייה לשיער ואיפור מאוד עדין במידה והילדה מעוניינת בכך.
  • איפה אמא ואבא? – אחת השאלות שנתקלים בה פעמים רבות לקראת הצילומים, היא האם כדאי שההורים יתרחקו או יישארו בקרבת מקום. ובכן, זה די תלוי בילדה וברצונות שלה. ישנן בנות שירגישו בטוחות יותר כשאחד ההורים נמצא באיזור, מצחיק אותה ומדרבן אותה. ואליו אחרות יעדיפו להרגיש עצמאיות יותר, להשתחרר מההרגשה שהן רוצות "לרצות" את ההורה עם תמונות מושלמות ולהתחבר לעצמן ולצלם או הצלמת שאיתן.
  • מלא תמונות או איכות מלאה – יש בנות (והוריהן) שנוקטים בגישה של כמה שיותר תמונות, תלבושות, לוקיישנים ואביזרים – באותה כמות זמן שנקבעה מראש לצילומים. ובכן, כדאי לזכור שכמות גדולה מידי תבוא על חשבון איכות התמונות שייצאו בסופו של דבר. אל תנסו להספיק כמה שיותר, השקיעו באלמנטים מסוימים בכדי להוציא תמונות שהן לא פחות ממושלמות. אל תהיו בלחץ, זה עלול להשפיע על הילדה שבסך הכל מדובר ביום המאושר שלה. בואו נזרום, נראה איך היום עובר ונוציא ממנו את הטוב ביותר!
  • אל תעשי עליי פוזות – צילומי בוקים לבת מצווה הם לא צילומי דוגמנות, ולכן אין טעם או צורך בפוזות מסובכות ולא נוחות שרק יורידו מאיכות התמונה. גם לשבת בנחת ולחייך אל הפרחים, להביט על הנוף, לעצום את העיניים וליהנות מהבריזה; כל אלו יוציאו תמונות טבעיות יותר ואמיתיות יותר. והרי ביננו, זה כל מה שאנחנו רוצים.

ומה לגבי מי שיצלם את הבוק?

הבוק המושלם מזמינים אתכם ליצור עבור הנסיכה שלכם יום צילומים בלתי נשכח, באווירה חלומית ויחס אישי ורגיש. אנחנו יודעים כי צילומי בוקים הם הרבה מעבר ללאחוז מצלמה וללחוץ על הצמצם, מדובר ברגע פרטי במיוחד בו הילדה מרשה לעצמה להפתח, ליצור זכרונות קסומים שתוכל לחזור אליהם בעתיד, ולהיזכר ביום הבלתי נשכח שכל כולו היה שלה, ושלה בלבד.

דילוג לתוכן