מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ערב שרים, זוכרים ומספרים

בשבוע שעבר התקיים ערב מרגש אשר לא הותיר עין יבשה בקהל שגדש את היכל התרבות בערב שרים זוכרים ומספרים בהפקתו והנחייתו של עו"ד רותם קקון מנתניה הפועל מזה 7 שנים בשיתוף עיריית נתניה ובעוז רוחם לזכרם של חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.

 

השנה הערב התקיים בשיתוף פעולה עם משרד החינוך, היחידה לתרבות תורנית בעירייה ועוד. נשאו דברים: כב' הרב הראשי לנתניה – הרב קלמן מאיר בר שליט"א, הרב יהודה שלוש שליט"א, מר דני בשארי – סגן רה"ע, ח"כ שולי מועלם – רפאלי יו"ר סיעת הבית היהודי וח"כ אל"מ במיל' מוטי יוגב.

יעל ויסמן אלמנתו של סמ"ר ינאי ויסמן הי"ד לא הותירה עין יבשה וסיפרה על בעלה שחירף נפשו במאבקו עם המחבל בסופר רמי לוי בשער בנימין ועוטר בצל"ש. יעל :"אני מצפה שכל אחד יסתכל סביבו ויחשוב מה הוא יכול לעשות שיהיה עולם טוב יותר".  באמירת קדיש כובד מר יוסי מרקוס לוי חמיו של ינאי. מיכאל רווח סיפר אודות סמ"ר יהונתן אנקונינה הי"ד אשר נפל במלחמת לבנון, כאשר רצו לשוב לארץ, יוני היסה את החברים ואמר שכל עוד עם ישראל לא ישן אין למה לחזור. עוד נכחו: מר אבי סולימן – מזכ"ל הפועמ"ז,  מר יוסי ג'אן – אביו של  מאור ג'אן הי"ד אשר נתניה הייתה לנגד עיניו. עו"ד רותם קקון חתם בדברי האלוף יצחק שדה: הגבורה האמיתית מתגלה גם בחולין של היום יום… זו היא הצורה הנעלה ביותר של השירות, ביסודה היא אהבת הזולת". ובעצם ציין שהגבורה של החללים הייתה אהבת ישראל שלהם.

דילוג לתוכן