מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עיר הפסטיבלים – החגיגות נמשכות

מה עושים עם הילדים? לכבוד עליית הסרט "פליימוביל", יארח קניון עיר ימים את פסטיבל הפליימוביל הגדול

מאת ברק גולן

השבוע יצא לאקרנים סרט ההרפתקאות "פליימוביל", המבוסס על אחד ממותגי הילדים המצליחים והאהובים בעולם, בתקציב של 65 מיליון דולר ובדיבובו של דניאל רדקליף ("הארי פוטר"). לכבוד צאת הסרט ייערך פסטיבל מיוחד לאוהבי הפליימוביל בקניון עיר ימים בנתניה. הפסטיבל ייערך במסגרת עיר הפסטיבלים – פסטיבל קיצי מתחלף ללא תשלום מדי שבוע,  המוקדש לתחומים שילדים אוהבים.

המותג האהוב יגיע לקניון עם מתחמים יפהפיים של פיות, אבירים, איים אבודים ועוד שלל ערכות משחק פליימוביל אותן יוכלו הילדים להרכיב. בפסטיבל יהיה גם מתחם מיוחד של לוחמי פליימוביל – שוטרים, כבאים, פיראטים דרקונים ועוד ומתחם יצירה בו הילדים יוכלו להכין תיק עם הדמויות המוכרות והאהובות של פליימוביל.

יום לפני הפסטיבל, יוכלו הילדים ליהנות מחוויית צפייה בסרט אנימציה מדובב תחת כיפת השמיים ברחבת הפארק של קניון עיר ימים. הסרט  שיוקרן הוא " ליאו דה וינצ'י ושודדי האוצר" המספר את סיפורו של לאונרדו דה וינצ'י הצעיר, היוצא למסע בעקבות אוצר אבוד. בהמצאותיו החדשניות של לאו הוא וחבריו מצליחים למצוא את האוצר, אך הפיראטים אינם מוכנים לוותר עליו בקלות. פסטיבל פליימוביל יתקיים בימים שני ורביעי, 12-14.8. בין השעות 11:00-14:00 ו-16:00-19:00.

דילוג לתוכן