מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עיצוב ותכנון בתים פרטיים בשרון

שם הכתב: מדור פרסומי 4276690405

עיצוב בתים פרטיים מתבצע לעיתים קרובות לפי האזור הגיאוגרפי שבו הם נמצאים. אם רוצים לבחור אדריכלית שמתאימה לפרויקט, כדאי לבדוק מה היקף הניסיון הקודם שלה ובאיזה פרויקטים היא הייתה מעורבת. בשלבים האלה אפשר גם לברר על היכרות של אותה אדריכלית עם האזור ועל האופן שבו היא מסוגלת להתמודד עם מנהל מקרקעי ישראל וגופים רשמיים או ספקים אחרים.

באזור השרון למשל יש מאפיינים מובהקים של עיצוב בתים פרטיים שלא קיימים במקומות אחרים בארץ. קודם כל, אזור השרון מזוהה עם איכות חיים גבוהה והוא נוטה להיות מישורי ורחב. כתוצאה מכך, ההמלצה של משרד אדריכלים ברמת השרון לדוגמא היא לנצל את השטח הזה ולהכניס את חלל החוץ אל תוך חלל הפנים. מעבר לכך, משרד אדריכלים שמתמחה בעיצוב ותכנון בתים פרטיים באזור השרון צריך גם לבחור את חומרי הגלם הנכונים עבור הפרויקט.

טיפים עבור עיצוב פנים וחוץ בבתים פרטיים

המטרה של תכנון בתים בכל מקום בארץ היא להגיע למצב של הרמוניה. אם מדובר על עיצוב בתים פרטיים עם חצר, גינה או מרפסת, הסוד הוא לשלב בין עיצוב פנים וחוץ ולדאוג שאף אלמנט דקורטיבי לא ישתלט על התוצאה הסופית. את זה עושים כיום במסגרת השירות של משרד אדריכלים ברמת השרון וגם על ידי התייעצות עם אדריכלית מקצועית כמו ליליאן בן שוהם.

מבחינה פרקטית, צריך לבחור את האדריכל המתאים לפי מסגרת התקציב של הפרויקט ולהגיע לתוצאה מותאמת אישית. התוצאה היא פונקציה של מערכת היחסים ושיתוף הפעולה בין בעלי הבתים, האדריכלים והספקים או נותני השירותים. אם אדריכלית לוקחת על עצמה את הטיפול בפרויקט ומסוגלת להתמודד עם מנהל מקרקעי ישראל וספקים נוספים, יש סיכוי גבוה יותר לכך שגם התוצאה תותאם אישית לצרכי הלקוחות ותהיה מקובלת עליהם.

איך בוחרים אדריכלית מתאימה?

היתרון של משרד אדריכלים ברמת השרון בא לידי ביטוי בהיכרות עמוקה עם המאפיינים של האזור ועם מה שמייחד אותו. לפיכך, רצוי לתת עדיפות לשירות של משרד אדריכלים כזה בכל תהליך של עיצוב בתים פרטיים בשרון ובסביבה. במקביל, אפשר לקבל המלצות על משרדי אדריכלים מצד חברים, קרובים ובני משפחה ולהרחיב את החיפוש על בסיס מידע מתוך אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

תכנון בתים מתחיל במפגש בין אדריכלית לבין הלקוחות ובקביעת תקציב, חזון ולוח זמנים. בשלב השני מתחילה העבודה בשטח, כאשר גם בה נדרש שיתוף פעולה בין משרד אדריכלים לבין מי שמקבל את ההחלטות לגבי האלמנטים הדקורטיביים והריהוט.

לבסוף, אם רוצים לבחור אדריכלית מתאימה, כדאי לפגוש אותה לפחות פעם אחת לפני שהפרויקט יוצא לדרך. בעזרת הפגישה אפשר לבדוק את הכימיה מול האדריכלית ולהפיק את מלוא התועלת מהתהליך המשתלם של תכנון בתים בצורה מקצועית, יסודית ומותאמת אישית.

דילוג לתוכן