מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עו"ד ייפוי כח מתמשך למי זה מתאים?

ישנם כיום בשוק מספר עורכי דין המספקים ייפוי כח מתמשך רגיל וגם מקוון. ניתן לעשות ייפוי כוח המבטיח את העתיד, כפי שנוהגים לעשות ביטוח חיים. ישנם מצבים שבהם מומלץ מאד לעשות ייפוי כוח מתמשך, במקרים של מחלה קשה, זקנה, דמנציה ומצבים נפשיים. ניתן למצוא כיום בשוק יפוי כח מתמשך עלות נמוכה ביותר.

עו"ד ייפוי כח מתמשך הינו בעל מקצוע מוסמך ומקצועי.

  • עורך דין שהוסמך לנושא, יקצר ויפשט את ההליך.
  • אם יש צורך לערוך או לשנות את ייפוי הכח המתמשך, ניתן לעשות זאת רק עם עו"ד שהוסמך לכך.
  • ייפוי הכוח יכול להוות תחליף להליך של אפוטרופוס
  • עורך הדין יחסוך זמן וטעויות.
  • עורך הדין יאפשר חופש בחירה בנושאי ייפוי הכוח ובגבולות המוסכמים.

ייפוי כח מתמשך עלות:

מחירו של ייפוי כח מתמשך נמדד על פי קריטריונים שונים וזמן עבודה. במחקר שנערך ע"י פורטל משפטי הנקרא LawMix נמצא כי 34% מעורכי הדין גובים מחיר הנמוך מ2500 ₪ עבור עריכת ייפוי כח. עם זאת ישנם עורכי דין שיבקשו הרבה יותר בעבור שרות זה. מומלץ לבחור עורך דין אחראי שניתן לסמוך עליו הגובה מחירים סבירים. 

כיום ניתן לעשות ייפוי כח מתמשך בעניינים שונים ומגוונים:

√ ייפוי כח מתמשך בנושא רכוש.

√ ייפוי כח מתמשך בנושאים אישיים.

√ ייפוי כח מתמשך בעניינים רפואיים.

√ ייפוי כוח מתמשך לחשבונות בנקאיים.

√ ייפוי כוח מתמשך שהוא ייפוי כח מקוון.

√ ייפוי כוח מתמשך בזמן הקורונה.

בתקופת הקורונה עלו הפניות לעריכת ייפוי כוח. הזמנים אינם ברורים וכדאי להיערך בהתאם, הן בשל השינויים  בסדרי והרגלי החיים והן בשל הסגרים וההגבלות שהוטלו ובשל סכנת המחלה עצמה. עורך דין מוסמך בקיא בתחומי החוק יתאים ייפוי כח ויזהה את הצרכים. יחשוף את האפשרויות המגוונות של גמישות בהסכם ובסעיפיו השונים, הוא יזרז את ההליך ויפשט את ההגעה להפעלת המסמך המשפטי. עורך הדין המוסמך יכול לעשות את ייפוי הכוח באופן מקוון ומהיר. ויהיה אמון גם על הפקדת ייפוי הכוח. עורך הדין יוודא  שנעשתה ההפקדה, ללא הפקדה כחוק אין תוקף לייפוי כוח מתמשך שנעשה באופן מקוון.

לסיכום: ייפוי כוח כדאי לעשות דרך עו"ד יפויי כח מתמשך. כמו כן לפני שבוחרים את עורך הדין כדאי לבצע סקר שוק ולמצוא ייפוי כח מתמשך עלות נמוכה בעלת תועלת מרבית ללקוח. כמו כן לבחור עורך דין מקצועי בתחום, בעל תודעת שירות גבוהה שיכול לספק גם אפשרות של שירות מקוון לנוחיות הלקוח החוסך ממנו בירוקרטיות מיותרות. את רשימת עוה"ד שהוסמכו ניתן למצוא באתר לשכת עורכי הדין וגם באתר האפוטרופוס הכללי. לעשות בדיקה מקיפה ולבחור עורך דין אמין, שיתאים לצרכים האישיים, ויביא תוצאות טובות ויעילות ללקוחותיו. לפרטים נוספים ליחצו – ייפוי כח מתמשך עלות

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן