מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עוברים דירה בקיץ? כך בוחרים את המוביל הטוב עבורכם

שם הכתב: מדור פרסומי (2603182020)

מעבר דירה הוא תהליך ארוך שכרוך בהשקעה של זמן, משאבים וכסף. רוצים לדעת איזה פרמטרים לבדוק בהזמנת חברת הובלות? המדריך הבא בשבילכם. 

חברת הובלות אחראית באופן ישיר על הציוד שלכם במהלך מעבר דירה. החשש העיקרי הוא מפני מוביל שישבור ויהרוס חפצים יקרי ערך, או מהתנהלות מול חברת הובלות לא מקצועית שאין לה כיסוי ביטוחי. מעבר לכך, חברת הובלות אמורה להעמיד לרשותם ציוד כמו קרטונים וארגזים וכדאי שיהיה לה ניסיון בהתמודדות עם שינוע של מוצרים שבירים.

אם אתם עוברים דירה בקרוב, כדאי שתבחרו חברת הובלות על סמך המלצות. הכי נוח לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה אך ניתן להרחיב את מעגל החיפושים ולפנות גם לקולגות ושכנים. במידה ואתם לא מכירים באופן אישי מישהו שעבר לאחרונה דירה, ניתן להשתמש גם בהמלצות וחוות דעת מאתרי אינטרנט. המלצה היא אינדיקציה מעולה לרמת המקצועיות של החברה ולזמינותה עבור הלקוחות גם אחרי שההובלה מסתיימת.

איך משווים בין חברות הובלות?

ייתכן ותגיעו למצב שבו יש לכם 2-3 המלצות על חברות הובלה מעולות ואז תצטרכו להכריע ביניהן. בשביל לעשות זאת תרצו להתייחס לפרמטרים כמו ניסיון, תחומי התמחות וכמובן מחיר. את הניסיון הכי קל לבדוק כי בסך הכל צריך לבקר באתר האינטרנט של חברת הובלות או ליצור קשר עם נציגיה, בעוד בכל הנוגע לתחומי ההתמחות יידרש מכם מאמץ מעט גדול יותר.

בררו האם החברה שהזמנת מתמחה בשירות שאותו אתם צריכים. יכול להיות שתמצאו חברה שמעולה בשירותי הובלות עם מנוף, בעוד מה שאתם צריכים זה בכלל הובלה קטנה. בעזרת היכרות עם תחומי ההתמחות של החברה תוכלו גם לדעת האם יש טעם להזמין ממנה שירותי פירוק והרכבת רהיטים, האם היא מסוגלת לספק לכם קרטונים ומה המדיניות לגבי הובלות גדולות עם מספר משאיות.

כל מה שאפשר ללמוד מהמחיר

מטרת העל היא לעבור דירה בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. בשביל לעמוד בה תצטרכו להשוות בין חברות הובלות לפי פרמטר המחיר. כאן התפקיד שלכם הוא לבדוק מה המחיר המקובל בענף עבור השירות שאתם צריכים ולאחר מכן לקבל הצעה מסודרת מנציגי חברת הובלות. השתמשו במחיר על מנת לדעת האם אפשר לסמוך על החברה ועד כמה היא אמינה.

המחיר שתקבלו בהצעה ילמד אתכם האם מדובר בחברה הוגנת שכדאי להעביר אליה את האחריות על הציוד היקר שלנו. אם המחיר לא מוצא חן בעיניכם, תוכלו לנסות להתמקח או לפחות לבדוק איזה שירותים אפשר להוריד ממנו.

מנגד, זכרו שמה שזול עולה ביוקר ושמעבר דירה הוא בהחלט לא משהו שאתם אמורים להתפשר עליו. השקיעו קצת זמן בהשוואה נכונה בין חברות שמספקות שירותי הובלה והתאזרו בסבלנות לקראת תקופה מאתגרת שבסיומה אושר גדול.

 

(קרדיט תמונה:https://www.pexels.com/photo/woman-using-gray-laptop-computer-in-kitchen-1251833/  )

דילוג לתוכן