מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סכינים למבינים

אם המילה "סכין" לא מפחידה אותך אלא מדליקה אותך, ויש לך אוסף של סכינים מיוחדות, או שמראה של סכין עתיקה עושה לך את זה. כדאי לך לשים לב לנקודות הבאות:

איזה סוג סכינים יש?

הסכין המוכר יותר הינו סכין המטבח. כמובן שגם בזה יש רמות ואיכויות שונות, כשבאופן כללי, ניתן לחלק את סכיני המטבח האיכותיים לשלוש ארצות: יפן, גרמניה, וכללית. כל סוג סכין עם יתרונות וחסרונות שלה. מי שמחפש סכין מטבח איכותית יודע איפה למצוא אותה.

סכין עתיקות – כאן אין מדובר דווקא על סכין שחותכת בשר וירקות בקלות, אלא כאן הדגש הוא על הניראות. מי שקונה סכינים כאלו, מרגיש שהוא כוכב בסרט פנטזיה על המאה ה13, או גיבור בספר הרפתקאות. אגב, סוג סכינים אלו מתאימות מאד כמתנה לגבר.

סכין ספורטיבי – ישנם תחומי ספורט שונים, כגון סיף וכדומה, שמשתמשים בכלי נשק שונים כחלק מהתחרות, מי שעוסק בתחומים אלו מבקש לקנות לעצמו סכין מתאימה.

סכינים לאוסף – ישנם לא מעט אנשים שאוהבים לאגור סכינים לאוסף, סכינים שונים ממינים שונים, סכינים מיוחדות עושים להם את זה. וגם הם יודעים לחפש את מבוקשם בסכינים למבינים – האתר המקצועי ביותר בתחום הסכינים.

המשחיזים

מלבד עניין הסכינים יש גם את המשחיזים, שהם אבנים מיוחדות לכך, צינור מתכת, או כלים להשחזה חשמלית. ישנם מוצרי השחזה שונים, שמשחיזים כל סכין לרמת החדות שאתם רוצים בה.

עוד משהו חשוב לגבי סכינים: ככל שהלהב של הסכין הוא יותר חד, כך הוא פחות עמיד, ולכן נמצא בכל סכין את האיזון שלו בין החדות לבין העמידות לאורך זמן.

הגנה עצמית

מלבד סכינים יש עוד כלים נלווים להגנה עצמית, או לדיג או הישרדות בחיק הטבע, מחנאות וכל מה שקשור בנושא. כך שנסכם ונאמר, שאם אתם חובבי סכינים, או שאתם חשים צורך בלהחזיק ולתחזק אחד כזה אצלכם, תפנו לאתר שמבינים בסכינים ותמצאו שם את שביקשתם.

קרדיט: FREEPIK

דילוג לתוכן