מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סיימתם שיפוץ? כך תנקו את הבית

שיפצתם את הבית? הלכלוך הקשה מסרב לצאת? אולי זה הזמן להזמין חברת ניקיון שתגרום לבית שלכם לנצנץ ולאפשר לכם להיכנס אליו בראש שקט.

במאמר הבא נסביר מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, מה הוא לא כולל וגם, איך בוחרים חברת ניקיון אמינה?  כל התשובות.

ניקיון אחרי שיפוץ – מה הוא כולל?

במהלך השיפוץ בעלי המקצוע שעובדים בבית מבצעים מגוון רחב  מאד של עבודות, שרובן עשויות לגרום ללכלוך לא שגרתי כלל. אז אמנם בתום השיפוץ על קבלן השיפוץ לפנות את הפסולת ולנקות את הלכלוך הקשה שהצטבר במהלך העבודה, אך אין ספק שהלכלוך שנשאר בבית הוא קשה להתמודדות, מה שמגביר את הצורך בהזמנת חברת ניקיון שתוכל להתמודד איתו.

לחברת ניקיון מקצועית יש את כל המכשור הייעודי להתמודד עם הלכלוך הזה, מה גם שבמהלך העבודה היא תנקה את כל הפריטים שדורשים ניקיון יסודי, כמו הפנלים, גופי התאורה שצברו אבק רב, הכלים הסניטריים, ארונות המטבח, החלונות והתריסים. בתום העבודה, חברת הניקיון תבצע שטיפה יסודית של הרצפה, שתגרום לה לחזור לנצנץ ממש כפי שהייתה לפני השיפוץ.

אלה הדברים שלא כלולים בניקיון לאחר שיפוץ

ראשית, חברת הניקיון לא אמורה ולא צריכה לפנות את הפסולת הקשה שהצטברה בבית לאחר השיפוץ. לכן, לפני שקבלן השיפוץ עוזב את הבית שלכם, ודאו שהוא אכן מפנה את הפסולת הקשה ולא משאיר אתכם להתמודד איתה.

קחו בחשבון שניקיון לאחר שיפוץ לא כולל פוליש, אלא מדובר בעבודה שתצטרכו לשלם עליה בנפרד. אגב, ההמלצה שלנו היא בהחלט לבצע פוליש כזה שיחזיר לרצפה את הברק שכל כך אבד לה במהלך השיפוץ, הן במידה ומדובר בריצוף ישן והן בריצוף חדש. אם כבר אתם מתכוונים לבצע פוליש בבית, ההמלצה שלנו היא לבחור בפוליש קריסטל ולא ווקס.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים?

בחרו חברה לניקוי בתים שיש לה ניסיון רב שנים בתחום הניקיון בכלל, ובניקיון אחרי שיפוץ בפרט. כמו שציינו, בניקיון לאחר שיפוץ מדובר בהתמודדות מורכבת יותר עם לכלוך קשה שדורש מיומנות גבוהה יותר.

בהמשך לסעיף הקודם, קחו הצעת מחיר מבוססת ודרשו מנציג החברה שיגיע אליכם הביתה על מנת לתת לכם את ההצעה. כך הוא יוכל להבין מקרוב מה מורכבות העבודה, אילו אלמנטים עשויים לייקר את המחיר ולהבהיר לכם מה לא כולל ניקיון לאחר שיפוץ. חשפו בעצמכם בגוגל חברת ניקיון בתים מחיר וקבלו מושג כל שהוא על עלות העבודה.

דרשו מנציג החברה לקשר אתכם עם לקוחות קודמים שלה, על מנת לקבל איזה שהוא מושג על המקצועיות של החברה, האם היא נוהגת לעמוד בזמנים וכן לגבות מחיר הוגן. במידה ויש לכם ספק, ולא הקטן שבהם, המשיכו בחיפושים.

בסופו של דבר הכל זה עניין של כימיה, בחרו חברת ניקיון שאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליה ולהאמין בה שיחד תצלחו את המשימה בשלום.

דילוג לתוכן