מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נתניה מציגה: חג פורים הפוך ומבולבל במיוחד

שם הכתב: ברק גולן

בלבולידע נתנייתית במיטבה: עשרות אלפים צפויים לחגוג, גם השנה בנתניה, בשפע של הופעות עם כוכבי ילדים, מסיבה לנוער עם מיטב הדי.ג'ייז ועדלאידע מושקעת.

אלפי משתתפים, ילדים, רקדנים, להטוטנים, ליצנים, מיצגים והופעה מיוחדת של יובל המבולבל – כולם יגיעו לנתניה לחגוג את החג הצבעוני ביותר – חג הפורים.

חגיגות פורים בנתניה נחשבות כבר שנים רבות לאחת האטרקטיביות בארץ בכלל ובאזור השרון בפרט ומושכת אליהן מדי שנה עשרות אלפי חוגגים מחופשים. השנה, תהלוכת העדלאידע האהובה יוצאת לרחובות העיר, וכמיטב המסורת יתקשטו הרחובות בהן תעבור בשלל צבעים.

התהלוכה תצעד ביום חמישי ה-21.3.19, החל מהשעה 12:00, לאורך רחוב שלום עליכם בשכונת אגמים ותסתיים במופע של יובל המבולבל בשעה 13:45 על ציר העדלאידע.

16a

אלפי צועדים ישתתפו בתהלוכה המרכזית תחת הכותרת "בלבולידע", שתתקיים ברוח "עולם הפוך ומבולבל". בין הצועדים יהיו ילדי העיר, 1,500 רקדנים מבתי הספר ולהקות מחול, לצד ליצנים, להטוטנים, שחקנים אמני שטח ועוד.

דוכני מזון יתפרשו לאורך מסלול הבלבולידע. במהלך התהלוכה, וברוח החגיגות השנה, יגיע לבלבולידע בנתניה יובל המבולבל, שיבוא במיוחד לבלבל ולהצחיק את כל הילדים עם המופע המצליח שלו.

עוד יקשטו את רחוב שלום עליכם בנתניה, מיצגים על טהרת הבלבול, עם דמויות מתנפחות, מייצגים נוסעים, קרוסלת ליצנים, מתופפים ואקרובטים במפגשים מוזרים ומבולבלים בין שלל עולמות.

את התהלוכה תוביל ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, שכמיטב המסורת שומרת את התחפושת בסוד.

יום למחרת ב-22.3.19 יימשכו החגיגות עם הפנינג ססגוני וצבעוני בסטריט מול ברחוב הרצל. החל מהשעה 11:00 עד השעה 14:00, עם עשרות אמני רחוב, להקות מחול, מופעים של ליבלובית, נופיקי וכן המופע של 'נתי הגעתי הופעתי'.

16c

בני הנוער יזכו לחגוג את פורים עם מסיבת דאנס ענקית שתתקיים בכיכר העצמאות החדשה ב-19.3.19. במיוחד לחגיגות הפורים, תהפוך הכיכר המוכרת לכיכר הנייר, ותציע לבני הנוער מסיבה ברוח הסדרה "בית הנייר" עם שורה של DJ'S מובילים.

מעיריית נתניה נמסר, כי כל האירועים הציבורים פתוחים לקהל הרחב. בשל היקפי האירועים יחולו שינויים בהסדרי התחבורה. כמו כן מתבקש הציבור להקשיב להנחיות מערך הפיקוח העירוני, שיחד עם מאות שוטרים ומתנדבים, ישמור על הסדר הציבורי.

צילומים נורית מוזס ודימה דורף

דילוג לתוכן