מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ניוקי בטטה למסעדות יוקרה ומזון מהיר – אוכל טעים ואיכותי בעלות נוחה

הטעם הישראלי, עובר בשנים האחרונות מהפך משמעותי ומתאים את עצמו לאורח החיים המודרני מבחינות רבות. אם בעבר רוב הישראלים התרגלו מטעמים ביתיים ייחודיים. היום, הפנייה לאוכל מוכן ועל אחת כמה וכמה אל מסעדות יוקרה ומזון מהיר רק הולכת ותופסת תאוצה. זוהי בדיוק הסיבה שגורמת לאנשי המסעדנות בארץ לצאת מהקופסא ולבחור לעצמם חומרי גלם מיוחדים וייחודיים, דוגמת ניוקי בטטה כדי להעשיר את התפריטים וליצור גיוון ייחודי לכל מסעדה. במובנים רבים רכישה של ניוקי בטטה והוספתו לתפריט שלכם, היא החלטה שיכולה לשדרג את התפריט כולו וליצור שם מעולה למסעדה שלכם. כך ששווה לחשוב קצינות על המנה הזו.

למה אתם רוצים לרכוש ניוקי בטטה למסעדה שלכם?

מסעדנים רבים בישראל מעידים כי רכישת ניוקי בטטה ושילובו בתפריט משפר בצורה משמעותית את שביעות הרצון של הלקוחות משם ש: 

  1. מנה מנצחת לכל חך – גם ילדים וגם מבוגרים, גם אנשי עסקים וגם חיילים צעירים. כאשר מדובר על פסטה ובפרט על ניו-יורקי כולם יכולים להתחבר למנה הזו וליהנות ממנה בצורה מושלמת. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על מנה כמו ניוקי בטטה, שכבשה את החך הישראלי והפכה לפופולארית במיוחד.
  2. שילובי טעמים ייחודיים – אתם יכולים ליצור רטבים מיוחדים וייחודיים אותם ניתן לשלב במנת ניוקי בטטה, בהתאם לאופי התפריט שאתם מציעים ללקוחות. כמובן שמדובר על השקעה שלא כל מסעדה יכולה לעמוד בה. אבל אם אתם רוצים להפוך את התפריט לבלתי נשכח או מנצח, שווה לכם לנסות להראות את הייחודיות שלכם.
  3. מהירות בישול – ניוקי היא מנה שקל לאהוב, אבל עוד יותר קל להכין. מטבח שמבשל פסטות הוא מתווך שיכול לענות על ווליום גבוה מאוד של לקוחות, גם בפרק זמן קצר במיוחד.
  4. ייצור איכותי – כיום ישנם ספקים ייחודיים ואיכותיים שמאפשרים לשוק המסחרי להנות מנות פסטה באיכות ייצור כמו באיטליה. כך שאתם לא צריכים לחשוש להזמנת הסחורה הקרובה ויהיה לכם ברור מי דואג לאיכות היצור של האוכל שלכם.
  5. עלות נוחה לתפעול המסעדה – בדיוק כמו שאתם דואגים לאיכות היצור חשוב גם לוודא שאתם תוכלו לעמוד בעלות הרכישה של חומר הגלם. ולכן חשוב שתדעו כי רכישה של ניוקי בטטה או רביולי בטטה לעסק שלכם היא רכישה בעלות נוחה יחסית.

מנה מבוקשת ומנצחת – לא מחליפים

הדבר הופך למשמעותי הרבה יותר אם יש לכם כבר מנת ניוקי בתפריט והלקוחות שלכם איך לומר בעדינות, מאוד אוהבים אותה. אתם לא רוצים לשנות שום דבר בתפריט מוצלח, גם אם חשוב לכם להחליף ספק. ולכן אל תחששו לפנות לספקים אחרים על מנת לשמור על מנת הניוקי שלכם, חיה ובועטת. תהיו בטוחים שהלקוחות יגמלו לכם וימשיכו להגיע למסעדה שלכם כדי ליהנות מהתפריט המקצועי והטעים.

דילוג לתוכן