מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מציצים בסימן חנוכה – מטה משיח מפיץ אור ברחבי הארץ, הפסטיגל סוחף אחריו את ההורים וגם – עובדי הדואר בנתניה חילקו מארזי שי לילדים המאושפזים בבתי החולים

שם הכתב: ברק גולן
 1. בשעה טובה ומוצלחת לבן הבכור למשפחת אליהו שעבורו התאגדו כל המשפוחה על האוטובוס של סבא אמנון ונסעו לקצוץ שיער בקבר רבי מאיר בעל הנס המדור מאחל לתותח שיגדל לחופה למצוות ולמעשים טובים.

1

 1. מי שבחר לבקר דווקא בדר' שקשוקה של גבריאל בדוסה וטעם מהחמשוקה כשהיא ישר מהעץ היה מידן שלנו שאומר שגם הטעם וגם הריח ברמה עולמית, אז אם בא לכם ליהנות מטעמים של פעם וחומוס אמיתי תגיעו לאזור תעשיה רחוב אריה רגב ותגידו ששלחנו אתכם.

2

 1. קופסת ההפתעות ו "סופר גול" חולקו השבוע ע"י עובדי דואר ישראל בנתניה לטובת ילדים חולי סרטן וילדים מאושפזים בבית החולים "לניאדו" כאשר על היוזמה מנצח מר שמעון מכלוף מנהל אשכול נתניה בדואר ישראל וזה שדאג לגרש את החושך-יישר כוח.

3 3.

 1. עשרות בעלי עסקים הגיעו להדליק נר חנוכה בכנס "ההתאחדות בהתחדשות" שיזמה התאחדות המלאכה והתעשייה במחוז נתניה, מי שנאמו בכנס היו מנכ"ל המחוז מר זיסו ויזל וכן נשיא ההתאחדות מר יוסי אלקובי, מי שדווקא סיים את המופע באקורד מוסיקלי היה דני סנדרסון שהקפיץ את הקהל בלהיטיו. קרדיט: ספוט תקשורת.

4

 1. בנות, בנות, בנות….מסיבות חנוכה, סילבסטר, בילוי רגיל או קז'ואל , התשובה נמצאת בבוטיק ג'ני ברח' ההסתדרות, שם תוכלו למצוא קולקציה חדשה כל שבוע וכל הפרגונים לג'ני האחת והיחידה שאופנה וסטייל זאת השפה שלה.

5

 1. בחוץ חורף אבל מה שקורה בלב של צוות התותחים אש ותמרות עשן, דני סבח שימי זאן ויוסי טוויל החליטו שהגשמים לא יעצרו אותם בדרכם להתחמם על הבר בכוסית טובה, מציצים תפסה את הצוות ברגע של חיוך ומקווה שתמיד תצחקו.

6

 1. האיש שעושה ועשה את חנוכה לחג האורים על פול, אלעזר פרץ לקח את חג החנוכה צעד קדימה והחליט שהפעם הוא הולך על גדול, העמיס את מטה משיח נתניה ויצאו לשמח ילדים וחיילים בכל חלקי הארץ כאשר הוא מתחיל בנתניה משמח ילדים משם עברו הצוות לחיילים בצפון ומשם למערת המכפלה-אלופים.

7

 1. מוטי אילוז התותח שומר על גובה ומעניק שירות גם במזג האוויר הקשה ביותר, מה שקוראים אותו בשפה שלנו "הלקוח מעל הכל", אין ספק שהלקוחות של אילוז יהיו רגועים וישנו בשקט ובחמימות -אלוף!

8

 1. מי שהחליטה שהקור באירופה לא מפחיד אותה הייתה הודיה ביטון שעשתה חיים משוגעים בשלג הקפוא שברומניה, למציצים נמסר בסוד כי הגברת ביטון נסעה לה לנפוש אבל לאור כמות המזוודות איתן חזרה נראה כי היא הלכה לעבוד בשופינג…..

9

 1. חג החנוכה לא פוסח גם לא על ילדי נתניה החביבים, הפעם תפסנו את אמא אסתי שער מפנקת את הקטנים בכרטיסים לפסטיגל שם עשו חיים משוגעים כאשר מיד עם סיום ההופעה פנו הצוות לאחת המסעדות באזור…

10

 1. לילה לבן עבר על כוחות חברי מועצת העיר, הפעם התיישבו סביב שולחן עגול אחד לא פחות מ-6 חברי מועצה והכל לטובת התושבים, בתפריט עמד על הפרק נושא התקציב בוועדת הכספים-מחזיקים אצבעות.

11

 1. המעשנה של מרקו נפתחה לקהל הרחב, מרק הרר ביוזמה חסרת תקדים ובסגנון השף והמלח מגיע לפנק באוהל מיוחד באווירה אחרת עם בשר משובח ביותר בצורות עשייה שטרם נראו בישראל, שווה להגיע-המעשנה של מרקו.

12.

 1. עדן מרום האחת והיחידה וזאת שמגיעה לביקור בישראל לכבוד חנוכה וטובת חגיגות היום הולדת בארץ מביאה איתה שלל מתנות לבני המשפחה ומיד אורזת מזוודה חזרה למעבר לים, המשפחה מתגעגעת מלא ומאחלים לך המון בהצלחה.

13

 1. במהלך השבוע האחרון הגיעו עוה"ד מהשורה הראשונה לדיון בבית המשפט המחוזי, מה שהלקוחות לא יודעים שמדובר בצמד תותחים כבדים מהעיר הרי הם עוה"ד אלעד בוסקילה ועו"ד שלומה כהן "שנתנו בראש" לכל מי שמעד בדרכם המשפטית- אלופים תמשיכו.

14

 1. וגם השבוע לא נדלג על פינת הבעל המפנק, הפעם תפסנו עבורכם את שי דוק והאישה אתי בבילוי רומנטי סוליקו לטובת חיזוק הקשר, שי שבימים אלו משמש כמתמחה בהוצאה לפועל צפוי לסיים את מסלולו ולהפוך לעו"ד מהשורה הראשונה-צופים לך עתיד מזהיר!

15

 1. הפסטיגל כנראה סחף לא מעט ילדים ואיתם כמובן ההורים אלה שלא נראה שההורים באמת סבלו או סובלים וכי ההפך הוא הנכון, הפעם מצאנו את שני גולד עמר מתחככת באבק כוכבים עם אחד האנשים היותר מצחיקים.

16

 1. בשעה טובה לנופר יערי המפעילה את ריקודי השורות הלטיניים לקבוצות מבוגרים בנתניה, בתפריט תוכלו להגיע ולהתרשם מלימודי ריקוד ה- צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, סלסה ועוד ותוכלו לשלב כושר והנאה.

17

 1. מברוק ובשעה טובה לעו"ד איריס אבידן על כניסתה המחודשת למשרדו הענק של עוה"ד ג'ורנו שצפוי להיפתח בשבועות הקרובים בהרכב גדול יותר מזה של היום, המדור מאחל המון בהצלחה לגברת אבידן ובטוחים שתעשה חיל.

18

 1. כמיטב המסורת גם עובדי סניף הדואר סמילנסקי בנתניה חילקו מארזי שי של דואר ישראל לילדים המאושפזים בבתי החולים, לילדים השוהים "בית הילד" ולילדים בבית הספר "הלל צור"…. אלופים ! מחמם את הלב. צילום: דוברות דואר ישראל

סניף סמילנסקי נתניה

 

 

 

דילוג לתוכן