מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מושגים חשובים בביטוח צד ג' לרכב

החלטתם שהגיע הזמן להתחדש עם רכב שמעולם לא היה לכם? עד היום תמיד השתמשתם רק בתחבורה ציבורית ואתם רוצים לשדרג את החיים שלכם? אין ספק שרכישת מכונית חדשה זה צעד משמעותי. הרכב נותן לנו את האפשרות ליהנות מחופש שבעבר יכולנו רק לחלום עליו, כך שברור מדוע אתם מתרגשים מאוד מכל העניין. מה שכן חשוב לקחת בחשבון, זה שבתור הבעלים של הרכב, אתם צריכים גם לדאוג לביטוחים שונים עבורו, כי אחרת אתם עלולים להסתכן לחינם. אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על ביטוחים שונים לרכב מדברים רק על ביטוח חובה, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה, עוד ביטוח רכב משמעותי ביותר שלא כדאי יהיה לוותר עליו, זה כמובן ביטוח צד ג'. המשמעות של הביטוח הזה אדירה, כי אם חלילה תהיו מעורבים בתאונה שתגרום לנזק גם למישהו אחר, כמו הולך רגל ברחוב, הביטוח יוכל לכסות את הנזק.

לאיזו חברת ביטוח רכב כדאי לפנות?

מעבר לכך שצריך להחליט האם רוצים לעשות רק ביטוח חובה או להוסיף לו גם ביטוח צד ג' וביטוח מקיף, יש טעם לבדוק גם לאיזו חברת ביטוח פונים. למען האמת, בין אם אתם מחפשים היום חברות שונות של ביטוח עבור הרכב ובין אם אתם רוצים לעשות ביטוח לדירה שלכם, תגלו שיש מגוון אדיר של אפשרויות. ביטוח רכב הינו שירות שכל אדם שיש לו רכב, ובישראל יש הרבה מאוד אנשים שמחזיקים מכוניות, זקוק לו, ולכן קיימות הרבה חברות ביטוח שאליהן ניתן לפנות. עם זאת, כולנו גם מכירים את הסיפורים על חברות הביטוח שברגע האמת לא ממש טורחות לענות ללקוח, מתנערות ממנו וגם לא מוכנות לתת לו את הכיסוי שהובטח לו. לכן, אם אתם רוצים לעשות ביטוח עבור הרכב שלכם ולישון בשקט כי תדעו שברגע האמת תקבלו מענה, יש לברר במי אתם בוחרים. חברת ביטוח טובה היא כזו שמגיעה עם ניסיון ובעיקר עם הרבה מאוד לקוחות שיוכלו להמליץ עליה. לכן שווה לעשות מחקר באינטרנט ולראות מה באמת חושבים הלקוחות האחרים, מתוך הניסיון האישי שלהם, על שירותי חברת הביטוח.

מה קובע את מחיר פוליסת הביטוח?

כאמור, רכישת רכב בישראל זה לא עניין של מה בכך מבחינה כלכלית וכמובן שגם על ביטוח רכב תצטרכו לשלם. לכן עולה השאלה: כמה באמת הגיוני לשלם על הביטוח? ומה בעצם יכול להיות הגורם שישפיע על המחיר? אנחנו רואים שגיל הנהג הינו גורם משמעותי ביותר שמשפיע על עלות הביטוח וכך גם סוג הרכב והיקף הביטוח שבו אתם מעוניינים. בין אם אתם רוצים לעשות ביטוח צד ג' ובין אם תרצו לעשות ביטוחים אחרים לרכב, רצוי לבחור בחברה שגובה מחירים נוחים ונותנת מענה נרחב ברגע האמת.

דילוג לתוכן