מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מהם השימושים העיקריים של מחיצות אקוסטיות ניידות?

כיום כל תפיסת המרחב השתנתה בהתאם לצרכים ולהתנהלות שמאפיינת את שוק העבודה ומקומות רבים מקיימים סביבת עבודה במרחב פתוח, כשכולם עובדים יחד, שומעים ורואים זה את זו, אולם, בכל זמן שיש צורך מקצים לעצמם פתרונות שיספקו גם את האינטימיות הנחוצה כמו אזורים בהם ניתן יהיה לשבת ולשקוע במטלות ועבודות אישיות עם כל התנאים הנדרשים. את זה ניתן לעשות על ידי קירות אקוסטיים ניידים. מחיצות אקוסטיות מתוכננות במטרה ליצור חיץ במקומות סגורים ולשפר את האקוסטיקה בכל מתחם כמו באלומות אירועים, בבתי כנסת, במשרדים, במרכזי קונגרסים, מוסדות לימוד, בקליניקות וכולי. קירות ניידים אקוסטיים יהוו מענה חכם ויעיל להפרדה וליצירת תנאי עבודה שקטים – במאמר זה נרחיב מהם השימושים העיקריים של מחיצות אקוסטיות ניידות.

חיץ אקוסטי נייד מספק את היכולת ליהנות מכל היתרונות של בידוד אקוסטי, אינטימיות וגם ניידות בכל רגע שנחפוץ בכך. ניתן לפתוח ולסגור אותו בצורה קלה ופשוטה והוא יאפשר יישום במקומות רבים כגון  –

משרדים – מחיצה תהיה שימושית מאוד במשרדים, שכן באמצעותה אפשר יהיה ליצור חציצה מוחלטת בזמן שנרצה לערוך שיחה דיסקרטית מבלי שיתר הנוכחים יהיו חשופים או שיוכלו להקשיב למה שנאמר במהלך השיחה. באמצעותה נוכל לערוך ישיבות צוות עם קומץ משתתפים, לשוחח בדיסקרטיות עם לקוח, לשקוד על עבודה אישית שדורשת ריכוז ולהימנע מרעשי טלפונים, שיחות של עובדים עם לקוחות ומכל מה שמונע את השקט הנדרש.

מתנ"ס או מרכז קהילתי  – במקומות אלה יש חללים רבים שמשמשים את כל מי שעובד במקום ואת כל מי שמגיע להשתתף בסדנה, חוג או במגוון קורסים למיניהם. על ידי חיץ נייד ניתן לבצע חלוקת חלל לשניים כשבכל אחד מהם ניתן לערוך שיעור בנפרד מבלי שזה יפריע לזה. לדוגמא חוג פסנתר לצד חוג בלט, סדנה של בישול לצד סדנת פיסול וכולי. בתום הפעילות או כשרוצים להשיב את המרחב לקדמותו, אפשר לקפל אותו בקלות, בלי עזרה מיוחדת.

אולם אירועים – בעלי אולמות כבר מכירים את היתרון העצום במחיצה ניידת והיום אפשר לבקש מכל בעל אולם להתקין כזו שתקטין את החלל במידת הצורך ותאפשר חלל פרטי למטרות שונות כמו מתחם להוצאת מזון, מתחם הלבשה וכולי. כמו כן, ניתן לעשות חיץ גם באמצע האולם ולחולל שני אירועים בו זמנית, מה שיכול להיות ריווחי עבור בעלי האולם, בזמן שהחוגגים יזכו לחגוג במתחם שמותאם למידות האירוע.

מוסדות לימוד – בתי ספר חדשניים ומכללות שמודעים היום לחשיבות של יצירת מרחב לימודי הולם לכל אחד, נהנים היום גם מהיתרונות הרבים שמחיצה אקוסטית ניידת מציעה. באמצעותן ניתן לייצר הפרדה הרמטית בכיתה, באולם הספורט, בספרייה או במעבדה ולאפשר מתחמים קטנים ללמידה בלי הסחות ורעשי רקע. כל מוסד לימודי מאופיין באוכלוסייה רבה שהרעש בו גורף ועלול להפריע ולחבל ביכולות הלמידה, לרבות אצל תלמידים וסטודנטים שסובלים מהפרעות קשב, ליקויי למידה וכולי. מחיצות ניידות אלה מספקות מענה אידיאלי, בפרט שניתן לאחר יישום לפרק אותן בקלות מרבית ולאחסן אותן.

כנסים ותערוכות – במרכזי קונגרסים, כנסים ותערוכות יבקרו מוזמנים ומתעניינים רבים, כדי שניתן יהיה להקשיב להם ולנהל שיח אינטימי עם מתעניינים, נבקש מענה שימסך את הרעש ויספק אקוסטיקה מיטבית שבה אפשר יהיה לנהל שיח מכירתי וחשוב.

בתי כנסת – בתי כנסת נחשבים למקום שמבקש רבות ליצור חיץ בין המתפללים, אם זה בין נשים לגברים אם זה במסגרת מעמד בר מצווה לבין מתפללים שמגיעים לתפילה יומית וכולי. קירות אלה יספקו להם את הפתרון האולטימטיבי. 

כל היתרונות של קירות אקוסטיות ניידות

בידוד אקוסטי – קירות אלה יספקו את הבידוד האקוסטי המושלם מאחר והם עשויים מחומרי גלם ייחודיים. כך ניתן לנהל שיח, שיעור, ישיבה או כל אירוע מבלי שיגיעו רעשים מבחוץ.

ניצול שטח – באמצעותם אפשר לנצל את השטח הקיים בצורה אולטימטיבית. ברגע שנוצר חיץ בחדר, כל חדר ינוצל באופן מקסימלי.

עיצוב חלל – מחיצות אלה מעניקות נופך עיצובי מושלם, יש להן מראה חדשני ועכשווי עם רמות גימור גבוהות והן יכולות להגיע בסגנונות עיצוב רבים.

המאמר נכתב באדיבות חב’ ש.א טכנולוגיות טלפון: 03-5535153  https://www.mehizot.co.il/

קרדיט תמונה: ש.א. טכנולוגיות

דילוג לתוכן