מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מדוע ניסיון הוא קריטי אצל די ג'יי לחתונה?

חתונה היא אירוע של פעם בחיים ולכן אנו רוצים שהיא תהיה מושלמת. אז מה צריך בשביל חתונה איכותית במיוחד? כמובן שאנו צריכים אוכל ברמה גבוהה, מקום יפה, חופה מדהימה ועוד. אך רבים היום מסכימים על כך כי הדבר החשוב ביותר בכל חתונה זה הנושא של המוזיקה. ככל שהמוזיקה בחתונה תהיה יותר טובה כך החתונה תהיה יותר מוצלחת.

כאשר אנו מדברים על מוזיקה איכותית בחתונה אנו למעשה מדברים על די ג'יי לחתונה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אז איך נבחר די ג'יי איכותי? התשובה היא שאנו צריכים לבחון את הניסיון של הדי ג'יי. ככל שהדי ג'יי יותר מנוסה כך זה סימן שהוא ידע איך להרים את הקהל בחתונה שלנו וזה גם סימן שהקהל מרוצה ממנו ולכן הוא שרד כל כך הרבה שנים במקצוע.

אל תבחרו די ג'יי מבלי לקבל עליו המלצות

ניסיון הוא קריטי אצל די ג'יי לחתונה אך הוא לא הפרמטר היחיד שאנו צריכים לבחון כאשר אנו בוחרים די ג'יי. לצד זאת אנו חייבים לבחון האם לדי ג'יי שבו אנו מעוניינים יש המלצות. כאשר אתם באים לבחור די ג'יי לחתונה שלכם אתם צריכים לדבר עם לקוחות עבר שלו אשר הוא הופיע בחתונה שלהם ולשמוע מהם האם כדאי לבחור בו.

איך נגיע ללקוחות הללו? אם כן זה פשוט מאוד, כל מה שאנו צריכים לעשות זה לפנות אל הדי ג'יי ולבקש ממנו טלפונים של לקוחות עבר שלו. לאחר מכן נתקשר אל הלקוחות הללו ונשמע מהם האם הם ממליצים על הדי ג'יי או שהם לא היו מרוצים ממנו.

אל תבחרו את הדי ג'יי הזול ביותר

בחתונה יש לנו נטייה לחסוך בהוצאות מכיוון שזה אירוע יקר מאוד. אם כן אנו לא נגיד לכם להזמין די ג'יי לחתונה יקר במיוחד שעולה הרבה יותר כסף מאשר די ג'יי רגיל. אך באותה נשימה נמליץ לכם לא להזמין את הדי ג'יי הזול בשוק.

עליכם להבין שאם די ג'יי עולה הרבה פחות ממה שנהוג בשוק זה סימן שהשוק לא מרוצה ממנו ולכן אין לו ברירה אלא לקחת מחיר נמוך מדי. לכן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לא לפנות אל הדי ג'יי הזול בשוק וכך להבטיח כי הדי ג'יי שלכם יהיה ברמה גבוהה.

זכרו כי המוזיקה צריכה ליצור אווירה מיוחדת

כאשר אתם בוחרים די ג'יי לחתונה אתם צריכים לזכור כי המוזיקה צריכה לשרת אתכם ולייצור אווירה מיוחדת בחתונה. אתם חייבים לבחור די ג'יי שמבין זאת ומפנים זאת וכך החתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת. עליכם להבין כי אי אפשר לנתק בין האווירה בחתונה ובין המוזיקה שמתנגנת בה וזה משהו שאתם חייבים לשים עליו דגש בעת שאתם שוכרים את הדי ג'יי.

דילוג לתוכן