מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"מגנה בכל תוקף אלימות של קיצונים משני הצדדים"

בימים בהם סוערת החברה בישראל ובפתחם של חג עיד אל פיטר וחג השבועות, יוצא הבוקר יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית בקריאה נחרצת: "אסור לאפשר לאלימות של קיצונים להרוס את המרקם של החיים המשותפים בין העמים".

ההסתדרות הלאומית רואה בדאגה את האלימות מצד קיצונים משני הצדדים. בקרב הארגון חברים עשרות אלפי בני המגזר הערבי וכולם מרגישים משפחה אחת גדולה. בימים קשים אלו אנו רואים חשיבות בחיזוק הערבות ההדדית בין החברים ויוצאים בקריאה משותפת להתנער מגילויי האלימות. בנינו כאן חיים משותפים ואלימות של קצוות שוליים לא תצליח להרוס זאת.

הבוקר נפגש שמחי בעין נקובא עם בהג'ת ברהום, יועץ יו"ר ההסתדרות הלאומית למגזר הערבי ואיחל לו חג שמח.

בפגישתם אמר יו"ר ההסתדרות הלאומית: "באתי כדי להבהיר שאנחנו משפחה אחת גדולה. יהודים וערבים בישראל ימשיכו לחיות בדו קיום גם אם יש מי שרוצה בכל כוחו להרוס זאת. הם מנסים לפגוע במרקם המשותף מפני שהם יודעים כמה העמקנו את הקשר בינינו. אני אומר באופן ברור, אל תתבלבלו, מדובר במיעוט קיצוני ואלים. זו לא אידיאולוגיה, זו אנרכיה".

מצורפת הודעה מיוחדת שיצאה הבוקר לכלל חברי ההסתדרות הלאומית.

מצורפת תמונה ובה נראים יואב שמחי יו"ר ההסתדרות הלאומית ובהג'ת ברהום, יועץ היו"ר לענייני המגזר הערבי.

קרדיט: דוברות הסתדרות לאומית

חברי הסתדרות לאומית

اصدقائي في النقابه الوطنية

ימים לא קלים עוברים על כולנו ואסור לשכוח אנו משפחה אחת גדולה!!! אנו מוקירים ומכבדים איש את רעהו בימים טובים ובימים טובים פחות.

ההסתדרות הלאומית מגנה בכל תוקף פעולות אלימות מצד קיצונים ולא משנה לאיזה צד הם משתייכים – כולנו משפחה אחת, אוחזים ידיים ומאמינים בדרך שיתוף הפעולה והאחווה של כל חברי ההסתדרות הלאומית.

בפתחו של חג העיד אל פיטר וחג שבועות אנו רוצים לאחל חג שמח לבני שני העמים .

יואב שמחי יושב ראש הסתדרות לאומית.

בהג׳ת ברהום, יועץ היושב ראש לענייני המגזר הערבי.

اصدقائي في النقابه الوطنية

الأيام التي تمر علينا ليست سهله علينا جميعًا ويجب ألا ننسى أننا عائلة واحدة كبيرة !!! نحن نعتز ونحترم بعضنا البعض في الأيام الجيدة والأيام الأقل جودة. الهستدروت الوطنيه تدين بشدة أعمال العنف التي يرتكبها المتطرفون ، بغض النظر عن الجانب الذي ينتمون إليه – فنحن جميعًا عائلة واحدة متشابكة ونؤمن بطريقة التعاون والأخوة بين جميع أعضاء الهستدروت.

في بداية عطلة الفطر وعيد الحصاد "الشفوعوت" ، نريد أن نتمنى عطلة سعيدة لابناء الشعبين على حد سواء.

يوآف سيمحي  :  رئيس الهستدروت.

بهجت برهوم  : مستشار الرئيس المسؤول عن الوسط العربي

דילוג לתוכן