מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לקראת עונת הנסיעות, מוצר חדשני וראשון מסוגו בישראל מציע: "כיפאה" כיפה בהסוואה משיער טבעי

שם הכתב: ברק גולן

עונת האביב, הידועה גם כעונת הנסיעות והטיולים הגיעה ועמה אנו מתארגנים לנסיעות לחו"ל , לאירופה וכו . עבור חובשי כיפה – הכיפה היא פריט הכרחי גם בנסיעה לחו"ל. בימים אלו, בעקבות דיווחים על חשש מאנטישמיות וחוסר נוחות של יהודים רבים בעולם לחבוש כיפה בארצות מסוימות הושק מוצר חדשני ראשון מסוגו בישראל – "כיפאה"!

 

מדובר בכיפת בד ייחודית המכוסה כולה שיער טבעי (מעין "מיני פיאה") ובכך מסווה את היותה כיפה ונראית חלק מהראש. על היוזמה חתומה חיה ברנפמן, בעלת מתחם שיער חדשני בירושלים "חיה ברנפמן תוספות שיער", הנותן מענה כולל בתחום תוספות השיער והפאות.

כיפה אחד

לדברי חיה ברנפמן: "הכיפאה היא יוזמה שבאה בעקבות צורך שעלה מהשטח. קיבלנו פניות מגברים שביקשו לשמור על יהדותם ולקבל עול מלכות שמיים באמצעות כיפה אך חששו לחבוש כיפה בצורתה הידועה – עשויה מבד או סרוגה שכן בעקבות אנטישמיות הולכת וגוברת הם חשים מאוימים. הדרישה הראשונה הגיעה מקבוצת בחורים מצרפת שביקשה  כיפה שלא תורגש על ראשם ואנו כמקום המספק פתרונות שיער המצאנו את ה"כיפאה" פיאה שתשתלב עם שיערם הטבעי , כך שלא יורגש שהם חובשי כיפה."

כיפה שלוש

לדבריה: "בהמשך היתה דרישה לכיפאה גם מאנגליה ובלגיה. הבנו שיש פה עניין והחלנו לייצר כיפאה לייצוא. עכשיו בפתחה של עונת הנסיעות, התחלנו לקבל גם פניות מאנשים החיים בארץ ומעוניינים בכיפאה לרגל נסיעה לחול. "

 איך זה עובד?

 חיה ברנפמן מספרת :

"אנו מקבלים דרישה ליצירת כיפאה, בין אם האדם חי בחול או בארץ, נדרשות לנו מידות ראשו שכן הפאה מיוצרת בהתאמה אישית . לאחר לקיחת המידות אנו בוחרים את השיער הנכון לו ביותר ( אם בארץ מגיע לפגישת ייעוץ ואם בחול- דרך וידאו או תמונות בווטס אפ) , מכינים את הפאה במקום במתחם השיער שלנו באמצעות מכונה חדשנית לייצור כיפאה ושולחים ללקוח. הלקוח הולך עם המוצר הגולמי לספר והוא מעצב לו את השיער כולל הכיפאה , כך שתשתלב באופן מושלם עם התספורת."

 

לדבריה: "ייצור הכיפאה מתבצע במקום ועורך כ 3 שעות מרגע ההזמנה ועד לקבלת המוצר המוגמר. אנו משתמשות בשיער טבעי לחלוטין שלא עבר עיבוד, צביעה או כל תהליך כימי אחר, מדובר בשיער פרימיום איכותי."

כיפה ארבע

"חיה ברנפמן תוספות שיער" הוא עסק משפחתי המעסיק כ 25 עובדות, הוקם ומנוהל על ידי חיה ברנפמן (32) כמנכ"לית ובעלת העסק ושלושת אחיותיה: רבקי קליגר (30) – מנהלת ייצור וכח אדם, מלכי כהן (26) – אחראית שרותי ייעוץ והתאמה, בוכי שטיינברג (23) – מנהלת תחום לקוחות פרטיים. המקום ממוקם בקריית המדע 6 בירושלים ונותן מענה ללקוחה הפרטית, ללקוחות עסקיים (חברות של פאות ותוספות שיער), מעצבי שיער ומספרות בארץ ובחו"ל .

 

 

 

דילוג לתוכן