מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לעוף על האנגלית

שני מורים לאנגלית מבתי הספר שרת ואורט ליבוביץ הוכרזו על ידי משרד החינוך כמורים מצטיינים מטעם הפיקוח לאנגלית במשרד במחוז תל אביב

מאת ברק גולן

גלית ארמן נבחרה כמורה מצטיינת הודות למקצועיותה, למסירותה ולעצם היותה מעוררת השראה. לדברי רוני גבאי, מנכ"ל בית הספר שרת: "בעבודתה כמורה לאנגלית הצליחה לקדם את התלמידים במיומנויות השפה האנגלית ולמצות את הפוטנציאל שלהם. גלית מקצועית ומסורה בעבודתה, דבר שבא לידי ביטוי הן בשיטות ההוראה המגוונות והן בהישגי תלמידיה".

מצטיין נוסף הוא חיים זאפו, מורה לאנגלית בצוות החינוכי של החטיבה העליונה באורט ליבוביץ. לדברי ורד דוברת, מנכ"לית בית הספר, חיים עלה לפני מס' שנים מארצות הברית והגיע לבית הספר תחילה במעמד של מורה עולה. "חיים בולט מאד באהבתו לתלמידים ולמקצוע, יוזם ויצירתי, כאשר דרכו השלווה והרגועה מקרינה על סביבתו. הוא דורש מתלמידיו ואינו מוותר, מאמין כי אין דרך אחרת להגיע לתוצאות ולמצוינות. טובת התלמידים ובית הספר תמיד לנגד עיניו ומקצועיותו היא שהובילה לכך שנבחר למורה מאמן כל שנה לסטודנטים ממכללת לוינסקי, כאשר בשנתיים האחרונות הוא מרכז את מגמת הדיפלומטיה והתקשורת בבית הספר, מגמה אשר נלמדת בשפה האנגלית".

צילום תמונה ראשית: גלית ארמן

דילוג לתוכן