מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

למי מתאימים שתלים דנטליים?

בשנים האחרונות יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שעברו טיפולי שיניים שכללו שתלים דנטליים? אתם תוהים האם זה משהו שיכול להתאים גם לכם? אם כך, כדאי שתפנו עוד היום אל רופא שיניים מומחה שיוכל לעזור לכם בנושא. בפועל רק רופא השיניים, אחרי שהוא יבדוק אתכם בצורה מעמיקה, יוכל לקבוע האם גם עבורכם טיפול כמו השתלה של שתל דנטלי יכולה להתאים או לא. מה שכן, כדאי לדעת שכאשר מדברים על טיפולים כאלה מדברים על טיפולים שיכולים לשנות לכם את החיים לטובה, שכן בפועל אחרי טיפול כזה תרגישו אחרת לגמרי. ראשית, מבחינת בריאות הפה אתם תראו שיהיה לכם קל יותר ללעוס כל מאכל שתרצו ושנית, מבחינה אסתטית ומבחינת ההופעה החיצונית שלכם, אין ספק שמעכשיו תתחילו לחייך, והרבה!

שתלים דנטליים – טיפול רפואי שכדאי לעשות אצל הטובים ביותר

ראשית, כדאי לדעת שטיפולים הכוללים השתל של שתלים שהם דנטליים לרוב יעברו אנשים שאיבדו שיניים בגלל סיבות רבות ומגוונות, כמו לדוגמא:

  • מחלת חניכיים שגרמה לאובדן השיניים
  • מחלה אחרת שפגעה בשיניים
  • תאונה שהובילה לשבירה/נפילת השיניים
  • ריקבון
  • שחיקה של השיניים
  • טיפול שורש שלא הצליח ועוד

שנית, אם חשבתם לרגע שכדאי לעשות טיפול כמו שתלים דנטליים אצל כל רופא שיניים, כדאי שתדעו שבפועל זה לא כך. העניין הוא שלמרות שיש הרבה אנשי מקצוע שלמדו רפואת שיניים ומציעים לכם את הטיפולים הללו, לא כולם מספיק מנוסים. לכן, זה לא משנה אם אתם רוצים שישתילו לכם שתל דנטלי אחד או יותר, כי בכל מקרה יש משמעות לבחירת רופא השיניים שאליו אתם פונים. רופא השיניים שלכם חייב להיות מקצוען אמיתי ומנוסה. כמו כן, רצוי מאוד לברר שהוא עובד מקליניקה מתקדמת שיש בה את הציוד הנדרש, שכן זה יכול להשפיע על הצלחת הטיפול כולו. לכן, אם אתם יכולים לבחור בטוב ביותר וכך להגדיל את הסיכוי שתוצאת הטיפול תהיה טובה יותר, מה פתאום שתתפשרו על משהו אחר?

כמה טיפולים כאלה עולים?

רופא השיניים בדק אתכם והגיע למסקנה שגם במקרה שלכם השתלת שתלים דנטליים זה הטיפול הנכון? אם כך, טבעי שתתחילו לחשוב, בין היתר, על העלויות. אומנם אולי תרצו ליהנות מטיפול שישנה את ההופעה החיצונית שלכם וגם ישפר את בריאותכם, אך לא בטוח שתהיו מוכנים לשלם על כך סכומים מופקעים. זו הסיבה שבגללה בהחלט כדאי לדבר עם כמה רופאי שיניים במקביל ופשוט לקבל מספר הצעות מחיר. אם חשבתם לרגע שזה לא מקובל לעשות השוואת מחירים לגבי טיפולי שיניים, כדאי שתדעו שאתם טועים. בפועל זה בהחלט מומלץ שכן בצורה כזאת תוכלו לחסוך לא מעט כסף, אז אתם לא? היום הטיפולים הללו כבר אינם יקרים בעבר ואחוזי ההצלחה שלהם גדולים מאוד כך שאין סיבה לדחות את העניין.

דילוג לתוכן