מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

להישאר רלוונטיים עם מסכות ממותגות לעסק

אם לפני כמה חודשים חשבנו שממש בקרוב נחזור לשגרה, כעת לא נראה שהשגרה הזו ממהרת לחזור אלינו. בעלי העסקים עושים הכל בכדי לשרוד ולהישאר רלוונטיים, כאשר אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות מסכות ממותגות לעסק אותן ניתן לחלק לעוברים והשבים ברחובות, לעובדים ששכחו להביא מסיכה מהבית ולקולגות שמגיעים לפגישות.

מסכות ממותגות – איך זה עובד?

ידוע לנו שעל אי עטיית מסיכה מחולקים קנסות. מסיבה זו, העובדה שאתם חושבים על הסביבה ומחלקים מסכות ממותגות תיגע לליבם של הלקוחות הפוטנציאליים ותגרום להם לא רק להודות לכם, אלא גם להעריך אתכם יותר ואפילו להתעניין בנוגע למוצרים או השירותים שאתם מציעים. אם עד היום היה נהוג לעשות זאת עם חולצות, עטים, מגבות ושאר מוצרי פרסום, הרי שהמסיכה יעילה ורלוונטית לימים אלו:

  • לפי ההנחיות – אולי הדבר החשוב ביותר עבורכם כשאתם ממתגים מסכות, הוא העובדה שאתם פשוט נשמעים להנחיות. כשעסק נשמע להנחיות, הוא עושה רושם רציני יותר כלפי הלקוחות, הקולגות ושיתופי הפעולה העתידיים. עסק שמעודד את העובדים שלו להסתובב עם מסכות ונשמע להנחיות מכל בחינה אחרת, משאיר לעצמו הרבה יותר סיכוי לשרוד את התקופה.
  • דואגים גם לעובדים – בין אם מדובר בחללי עבודה משותפים או בחנות שמקבלת לקוחות, יש לעטות מסיכה בכל שעות היום. העובדה שאתם מעניקים להם מסיכות תחסוך להם כמה שקלים על רכישה שכן לרוב מדובר גם במסיכה רב פעמית אותה ניתן לכבס ולהשתמש שוב. ואם כבר שיווק, צאו מנקודת הנחה שבכל יציאה שלהם להביא משהו לאכול יש סיכוי שיפגשו לקוח פוטנציאלי שיתעניין במה שאתם עושים.
  • ואם כבר רב פעמי – מסכות חד פעמיות זה נחמד, אבל באמת מתחשק לכם להתעסק בכל פעם עם חידוש המלאי? ביננו, לא ממש. כשאתם מדפיסים מסכות ממותגות ורב פעמיות על בד, אתם חוסכים את עלויות הרכישה החוזרות ואת זמן ההתעסקות היקר.

רב פעמי ואיכותי

אין ספק כי מסכות ממותגות רב פעמיות הן המצאה גאונית, אבל מה לגבי האיכות שלהן? מומלץ למצוא בית עסק המתמחה לא רק בהדפסה על בד, אלא כזה שמקפיד על בחירת בדים איכותיים ונעימים, בדים נושמים ורכים שיהיה נוח להסתובב איתם מבוקר ועד ערב גם בימים החמים והלחים ביותר.

כדי לעשות זאת, יש לחפש אחר ביקורות והמלצות אודות בתי עסק המתמחים בכך, ליצור כמובן קשר ראשוני על מנת לקבל את כל הפרטים אודות מחירים, צבעי מסיכות ואפשרויות נוספות, ולהחליט מהי הכמות הרצויה ביותר עבורכם ולאילו מטרות. ואם כבר, למה לכם לחפש רחוק? זה הזמן להיכנס – קישור לאתר – לקבלת כל המידע הנדרש ויצירת קשר עם המומחים למסכות, ולהמתין בסבלנות עד לקבלת המוצר הסופי שישאיר אתכם רלוונטיים לכל אורך התקופה.

דילוג לתוכן