מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לא תכף לנתניה…

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

 

בעקבות חששות של תושבים רבים ובעלי העסקים בנתניה, בדבר השינוי הצפוי נוכח חוק המרכולים שעבר השבוע בכנסת ישראל, פנה ח"כ יואל רזבוזוב ('יש עתיד') לראש עיריית נתניה, הגב' מרים פיירברג-איכר. בפנייתו הביע ח"כ רזבוזוב לגבי השלכות החוק על אופי השבת בתניה.

ח"כ יואל רזבוזוב, ('יש עתיד'): "בעלי העסקים בנתניה לא ייפגעו מחוק המרכולים. מרים פיירברג-איכר היא ראש עיר חזקה ואני סומך על המילה שלה".

 

ראש העיר, פיירברג-איכר השיבה לח"כ רזבוזוב כי: "העיר נתניה הינה עיר הטרוגנית אשר תושביה שומרים במשך שנים על מרקם היחסים העדין בין הגורמים השונים תוך התחשבות וגילויי הבנה הדדיים בצרכים של כלל המגזרים. בעיר קיים סטטוס קוו שנשמר שנים ונמשיך לשמור עליו גם בעתיד".

 

לאחר השיחה בין השניים התייחס ח"כ רזבוזוב לדבריה של ראש העיר ואמר: "מרים פיירברג-איכר היא ראש עיר חזקה אשר מנהלת את העיר בצורה הטובה ביותר כבר כעשרים שנה ואני סומך על המילה שלה. בעלי העסקים יכולים להיות רגועים. אני בטוח שאף אחד מהם לא ייפגע על אף החוק הבעייתי שממשלת ישראל העבירה".

 

גם סגנית ראש העיר, שירי חגואל סיידון, התייחסה לדברים ואמרה: "אני מאמינה בראש העיר שלנו. אם היא אומרת שבעלי העסקים לא יפגעו – כך יהיה".

 

דילוג לתוכן