מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לא רק בתאילנד, בנפאל, בדרום אמריקה או הונג קונג מאות יחגגו ליל סדר עם חב"ד נתניה

שם הכתב: אפי ישראל

בכל נקודה בעולם חוגגים מדי שנה מאות אלפי ישראלים ליל סדר בבתי חב"ד; עכשיו יש אפשרות ליהנות מליל סדר חוויתי וקהילתי כאן, בנתניה – החל מחיילים בודדים ועד למשפחות שלמות הבוחרות לחוות ליל סדר

 

בכל נקודה בעולם חוגגים מדי שנה עשרות אלפי ישראלים ליל סדר בבתי חב"ד; עכשיו יש אפשרות ליהנות מליל סדר חוויתי וקהילתי כאן, בנתניה.

ליל הסדר הוא החג הנחגג ביותר בכל גווני האוכלוסיות בעם ישראל לשבטיו. אין כמעט בית בישראל שלא נאספים בו לחגוג את החג, עם קיום המצוות הייחודיות והמסורת לליל החרות. כך נוהג העם היהודי כבר אלפי שנים ברציפות, משפחה ומשפחה, דור ודור.

כמו תמיד היו אלה היוצאים מן הכלל. אותם בודדים ויחידים, מבוגרים וצעירים, מטיילים בכל קצוות תבל, שלא ידעו היכן לערוך את הסדר. את הפתרון מצא הרבי מליובאוויטש, שקרא לשלוחיו ולקיים בכל מקום בעולם סדר ציבורי וקהילתי אליו מוזמן הציבור היהודי כולו על כל שכבותיו.

אין מי שלא חווה ליל סדר עם חב"ד במהלך טיול לחו"ל. בתאילנד, בנפאל, בדרום אמריקה וברחבי העולם כולו, נאספים מידי שנה מאות-אלפים לחגוג עם חב"ד.

גם בנתניה, ברחבי שכונות העיר, מקיימים שלוחי הרבי מליובאוויטש, בראשות הרב מנחם ולפא, סדרים מרכזיים בכל רחבי העיר. הארוחות המבושלות על ידי שף מקצועי, ההגשה המקצועית והאווירה הביתית ומסבירת הפנים – נותנים לכל אחד לחוות את ליל הסדר המסורתי בחמימות ובאהבה גדולה.

ליל הסדר של חב"ד בנתניה, לא נועד רק לבודדים ומבוגרים. משפחות מבוססות רבות שהחליטו לחוות את חוויית החג בצורה מרוממת ובאווירה קהילתית יחד עם חב"ד, נרשמים בהמוניהם לסדרים המתקיימים ברחבי העיר.

סדרי פסח מרכזיים יתקיימו במוקדים הפרוסים ברחבי העיר. ההשתתפות בכפוף לרישום מוקדם:

בית חב"ד צפון העיר: 054-2577088, בית חב"ד קריית נורדאו: 054-2264051, בית חב"ד אזורים: 052-6177051, בית חב"ד מלון כרמל: 054-6770994, בית חב"ד לדוברי צרפתית: 054-7241848 , בית חב"ד לדוברי רוסית: 052-3711770

 

 

דילוג לתוכן