מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כפר עידוד חוגג את יום המעשים הטובים בסימן טיפוח

יום המעשים הטובים צוין היום בכפר עידוד, בבוקר של כיף עם קוסמטיקאיות וספריות שהגיעו בהתנדבות לכפר להעניק טיפול מפנק  לדיירי הכפר. טיפולי יופי, פאנים, תיספורות, לקים ועוד.

דיירי הכפר מאוד התרגשו מהיוזמה, ומרוח ההתנדבות של הצוות שהגיע ומגיע מידי שנה להעניק טיפולי טיפוח לדיירי הכפר, חלק מהדיירים בחרו להסתפר לאחר הסגר הממושך בו לא הספיקו להגיע למספרות וחלק בחרו רק בפאן, כמו כן הוצעו לדיירים טיפולי מניקור עם הצבעים העדכניים לקיץ.

שני אחדות מנכ"לית כפר עידוד אמרה " היום מציינים את יום המעשים הטובים, וזה הזמן להודות למתנדבים והמתנדבות שלנו, תודה גדולה לכל אלו שעושים את ההתנדבות לקהילה באהבה ובמסירות, ובכך הופכים את העולם בו אנו חיים לטוב יותר, השנה הייתה שנה מאתגרת במיוחד ולמרות כל הקשיים הגיעו לכפר ונתנו מעצמם מעל ומעבר עם כל הלב והנשמה, מאחלת לנו שנמשיך כך יחד עוד שנים רבות"

בכפר עידוד, הממוקם בלב נתניה, חיים 146 דיירים מגיל 21 ועד גילאי הזקנה , המוגדרים כאנשים עם צרכים מיוחדים בתפקודים גבוהים עם קשיי למידה, קשיי תפקוד, מוגבלות שכלית ועוד. כפר עידוד הוקם לפני כ-25 שנה על ידי קבוצת הורים שחיפשו מקום שייתן מענה לילדיהם, ילדים עם צרכים מיוחדים.

2 תגובות

  • נינט רחמנוב says:

    כול הכבוד לכם בעבר גם בית ספר מרכז הנוער היה תורם יום עבור כפר עידוד ממגמת ספרות

  • מירב says:

    עשיתי שם שירות לאומי לפני 20 שנה! מקום מהמם עם אנשים מקסימים. היה לי הכבוד לקחת חלק ולהכיר את האנשים המדהימים האלה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן