מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כל מה שאתם צריכים לדעת על וירוס הכופר

וירוס הכופר הוא בגדול כמו שזה נשמע. מדובר על וירוס אותו שותלים האקרים במערכת זו או אחרת בכל מיני טכניקות עליהן נדבר בהרחבה בהמשך ופשוט מונעים מהעובדים גישה למידע עד שלא יקבלו כופר תמורתו. ניתן לבצע מניפולציות שונות שיאפשרו לכם להשתחרר מאותם גורמים מאיימים. אנשי מקצוע מנוסים יגנו על המערכות שלכם מפני הופעה של הוירוס וכמובן, יתנו מענה במידה וזה בכל זאת הופיע.

מה מעלה את השכיחות של וירוס הכופר

אנחנו חיים בעידן מדהים, עידן בו המידע של חברות רבות במשק לא נמצא בעותקים פיזיים, אלא בתוך מערכות וירטואליות ששומרות את כל המידע. על פניו מדובר על הישג ענק, חסר תקדים עבור האנושות כולה. כאשר כל המידע מאופסן בתוך המערכות הללו אין שום צורך לשמור את המידע בעולם הפיזי, מה שחוסך מקום ומייעל את העבודה במידה רבה.

אבל, העובדה כי המידע כולו ממוקם באותו מעגל סגור שם אותו בסכנה. כמו שהיום כל אחד יכול לעבוד מכל מקום שירצה ולבצע סידרה מרשימה של פעולות שבעבר דרשו הגעה פיזית למקום העבודה, אז היום גם גנבים, פורצים ועוד לא חייבים לנכוח פיזית במתחם בשעה שהם גונבים חומרים רגישים.

הסרת וירוס כופר בידיים מקצועיות היא פעולה קריטית, שכן התפקיד של מי שמבצע את העבודה הוא לא רק לאפשר לחברה להמשיך לפעול כרגיל ללא כל תקלות נוספות, אלא התפקיד של מי שמבצע הסרת וירוס כופר הוא בין היתר לשמור על החומר הרגיש שכל חברה אוספת על הלקוחות שלה. החל ממספרים של כרטיסי אשראי וכלה בנתונים שלא צריכים להיחשף.

איך מטפלים במקרה

הסרת וירוס כופר היא דבר אפשרי ומידת הקושי של הטיפול במקרה תלוי מסיטואציה אחת לאחרת ותלוי בגורמים משתנים רבים. בגדול, אנחנו מדברים על פעולת שחזור נתונים שמאפשרת לחברה לגבות את המידע החשוב לה תוך מחיקה של חומרים ישנים ורגישים גם כן. לא כל אחד יודע לעשות את העבודה הזו אבל במקרה של וירוס הכופר, אנחנו לא ממליצים לאף אחד לקחת סיכונים.

הזכירו לעובדים שלכם את הכללים

עבודה של אנשי מקצוע בתחום היא לא רק להסיר את האיום ולטפל במקרים שונים של וירוס הכופר. העבודה של אנשי מקצוע היא בין היתר ללוות, להסביר ולהדריך את העובדים בכל חברה ולתת להם כלים שיאפשרו גם להם לשמור על מערכות החברה תקינות. בין היתר חשוב לאמץ כמה כללים שיעזרו לכם ולהם להגן על המערכות של החברה.

חשוב להזכיר לעובדים לשמור על מערכת הנתונים סטרילית. כלומר, חשוב למנוע מהעובדים לקבל מיילים איישים או הודעות שנכנסות אל תוך מערכת האינטרנט של החברה. זכרו כי מייל חשוד אחד עלול להשבית את מערכות החברה מלעבוד לאורך שעות ארוכות.

אתם תמיד יכולים לדבר איתנו

זה לא נעים להיתקל במקרים של וירוס הכופר, בייחוד אם זה משפיע על החברה שלכם ברגעים אלו ממש. אנחנו נמצאים כאן כדי לתת לכם מענה מיידי מהיום למחר ללא כל שהיות. אתם מוזמנים ליצור איתנו, עם חברת 'יזמקו' קשר בכל שעה ולקבל מענה אישי ומקצועי.

חברת יזמקו נוסדה בשנת 1972 על בסיס הרעיון לספק ללקוחותיה העסקיים את השירות המקצועי והמהיר ביותר, על מנת לצמצם ואף למנוע את הנזקים האלה.

הרעיון המרכזי של יזמקו והקווים המנחים את פעילות החברה מיום הקמתה הם: לספק ללקוחותינו, מענה אנושי באופן מיידי, להכשיר צוות שירות ברמה המקצועית ביותר, להיות זמין בפריסה ארצית ולספק שירות באתר הלקוח. לתת פתרון מקיף לכל בעיה הקשורה באופן ישיר ועקיף למוצרינו לפתח פתרונות ייחודיים על פי צרכי הלקוח. לשפר באופן מתמיד את פעילות מחלקת השירות.

התוצאה הייתה מהפכנית! שירות ברמה הגבוהה ביותר.

קרדיט FREEPIK

דילוג לתוכן