מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כך תגלו מי בוגד בכם

שם הכתב: מדור פרסומי

אחת השאלות החשובות ביותר בחיים היא האם עדיף לחיות באשליה שהכל טוב או שמא עדיף לדעת הכול ולראו תאת התמונה הכוללת ובפרט את האמת בחיים. אם כן אין ספק כי בטווח הקצר האמת יכולה להכאיב מאוד ולפגוע בנו אך עליכם להבין שככל שתחכו עם האמת וככל שתחיו מבלי לדעת כך בסופו של דבר היא תפגע בכם בצורה הקשה ביותר. זה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על השאלה האם בן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו. עליכם להבין כי כל עוד אתם לא יודעים את האמת אתם לא תצליחו לבטוח בצד השני וזה יוביל לקשיים עצומים בזוגיות. לכן עדיף תמיד לדעת האם בן או בת הזוג בוגדים בנו ולברר את הנושא הזה לעומק ולא להשאיר אותו מתחת לשטיח.

מדוע לא כדאי לנהל מעקב לבד?

אין ספק כי כיום הדרך היחידה לדעת האם בן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם היא לפנות אל משרד חקירות מקצועי שיגלה לכם את האמת. עליכם להבין כי ניהול מעקב אחר אדם זה משהו המחייב מקצועיות עצומה ומשהו שאדם מן היישוב לא יודע לעשות. אך נאמר כי יש לכם ניסיון במעקבים או שאתם חושבים שאתם יכולים לעשות זאת בצורה טובה, עליכם לזכור כי בן הזוג מכיר אתכם ועל כן יהיה לכם קשה מאוד לנהל מעקב מבלי שהוא יגלה אתכם. וכאשר הוא יגלה אתכם הרי שצפויה לכם בעיה רצינית ביותר אשר תפגע בכל מרקם היחסים הזוגיים בטח ובטח אם בן או בת הזוג שלכם לא ובגדים בכם.

האם העלות של חוקר פרטי צריכה להטריד אותי?

עליכם להבין כי כיום ניתן למצוא חוקרים פרטיים זולים מאוד וכי הדבר לא דורש השקעה כספית גדולה ועל כן אתם לא צריכים להיות מוטרדים מן הנושא הזה. עליכם גם לקחת בחשבון כי כיום בתי המשפט ובטח שבתי הדין הרבניים מתייחסים לשאלה האם בן או בת הזוג בגדו בכם בחלוקת הרכוש. כך מאוד יתכן כי בגלל שהחוקר הפרטי יגלה בגידה אתם תקבלו יותר כסף ויותר רכוש וזוהי סיבה נוספת מדוע כדאי לפנות אל חוקר פרטי ומדוע הוא יכול לסייע לכם כל כך הרבה וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

שימו לב לאופן שבו אתם משלמים לחוקר הפרטי

אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה אתם צריכים לזכור כי יש משמעות אדירה לשאלה איך אתם משלמים לחוקר הפרטי. אסור לכם לשלם בדרך שתשאיר עקבות  (כמו כרטיס אשראי או העברה בנקאית) מחשבון שהוא משותף לכם ולבן הזוג שלכם או בת הזוג שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים להבטיח כי לא יגלו כי שכרתם חוקר פרטי.

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן