מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כיצד לפתור בעיה של קודנית לרכב שאינה תקינה

כאשר הרכב לא מניע ונראה שהבעיה קשורה לקודנית, רוב הסיכויים שלא יהיה לכם הרבה מה לעשות מלבד לקרוא לחילוץ מקצועי. חברה המתמחה בפתיחה של קודנית לרכב ופתירת תקלות בתחום זה, יכולה לעזור לכם להניע מחדש את המכונית ולהמשיך בשגרת יומכם. תפקידו של הקודן במכוניות הוא להגן עליה מפני פריצה, לכן המערכת הממוקמת בתוככי הקודנית היא מורכבת ומתוחכמת במיוחד. מסיבה זו, כדאי לקרוא רק לאנשי מקצוע מחברה מוכרת שאתם סומכים עליה, בכדי להיות בטוחים שיינתן לכם מענה ופתרון מהיר, כל זאת מבלי לפגוע בתקינותם של שאר חלקי הרכב.

למה משמשת קודנית לרכב?

האימובילייזר של המכונית, משמש בכדי לייחד אותה מבחינה בטיחותית ולמנוע מקרים של גניבה, אך קודנית לרכב עלולה לגרום גם ללא מעט אי נעימויות. אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל קודניות היא תקלה בקליטת הקוד. הקוד הסודי של האימובילייזר מורכב מארבע ספרות, כאשר לעיתים תיתקלו במצב שבו על אף לחיצה נכונה – הרכב בכל זאת לא מתניע. קודן של מכונית אשר איננו נפתח בזכות הקשת הקוד, ימנע את התנעת הרכב. במצב שכזה תצטרכו לקרוא למקצוענים על מנת לצאת מהמצב הלא נעים ולהצליח להפעיל את המנוע של מכוניתכם.

איך מטפלים בקודנית תקולה?

חשוב להבהיר- תקלות של חוסר הצלחה בהתנעת הרכב, יכולות לנבוע הן בשל קודנית לרכב שאיננה תקינה והן בגלל אינספור תקלות טכניות שונות. מומלץ מאוד, שמי שאתם מזמינים לצורך הטיפול – יהיה בעל מקצוע שמסוגל לתת מענה לכל אחת משתי הבעיות הללו. המשמעות היא שבמידה ויתגלה שהבעיה איננה קשורה אל הקודן של המכונית כלל אלא נובעת ממערכת תקולה כלשהיא ברכב עצמו, האדם שהגיע בכדי לסייע לכם, יוכל להעניק את הפתרון גם לבעיה הטכנית. האבחון עצמו יכול להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע ולכן חשוב שלא תנסו "להיות גיבורים" ולתקן את הקודנית בעצמכם. מניעה של תקלה נוספת זה הדבר שהכי חשוב שתשמרו עליו, לכן כדאי שתזמינו אנשי מקצוע של חברה מוכרת ומומחית בתחום, בכדי לשחרר לכם את הקודנית ולאפשר לכם להתניע את הרכב, לנסוע ולהמשיך בשגרת היום שלכם.

דילוג לתוכן