מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יאנה יוסף, טהוניה רובל בצילומים לקמפיין חג, יעל גולדמן חוגגת יום הולדת וגם –  חן אמסלם ונדב נייטס בקמפיין חדש ל- H&O

1. בפתח עונת החגים, הצטלמה חוה זינגבוים, מנכ"לית תאגיד הקוסמטיקה HAVA ZINGBOIM לקמפיין חג מעורר השראה לצד נשים חזקות שעשו דרך תוך אמונה עצמית בדרכן, יאנה יוסף, טהוניה רובל, נוי פדלון, אתי ייטב ובנה נועם, דנה בן ארי, ירדן מיינפלד ועוד… במסגרת הצילומים ישבו הנשים לשיחה מרגשת עם חוה זינגבוים בה שיתפו חוויות ורגעים עוצמתיים שקרו להם השנה. צילום דנה לביא.

2.

מנחת הטלוויזיה והדוגמנית יעל גולדמן ציינה את יום הולדתה ה- 45 בצילומי קמפיין הדיגיטל של מותג הדרמו קוסמטיקה. VICHY (וישי), עבורו נבחרה לאחרונה כשגרירה מקומית גולדמן התייצבה בשעות הבוקר המוקדמות בסטודיו תל -אביבי, שם הפתיעו אותה צוות ההפקה לרגל יום הולדתה עם עוגה מעוצבת ובלונים. כמו כן הופתעה עם זר פרחים ענק שבעלה, אורי פפר שלח לה במיוחד. מזל טוב. צילום: שי פרנקו/יח"צ.

3. השחקנים חן אמסלם ונדב נייטס , יככבו בקמפיין נוסף של רשת O&H לרגל השקת קולקציית סתיו חורף  2023-24 בהשקעה של 1.5 מיליון ₪ .  על סט הצילומים אמרה חן : "ה 1.9 מגיע וזה כיף ומסגרות זה דבר חשוב אבל היה לי מאוד כיף עם הילדים בבית. עשינו איתם פעילויות, קצת מלון, קצת קיץ וים, ספגתי אותם וגם התעצבנתי היה הכל מהכל אבל אלו החיים. התמונות כאן אצלנו.. צילום: שי פרנקו/יח"צ.

4. בימים אלו אלפי מתנדבי מד"א, בני נוער ובוגרים, פרוסים ברשתות השיווק ובמרכולים ברחבי הארץ במסגרת מבצע 'יין ודבש' לאיסוף חבילות מזון למשפחות מעוטות יכולת לקראת ראש השנה. מבצע ההתרמה ימשיך עד לערב ראש השנה (ו' 15.9) ומתנדבי מד"א יפעלו על מנת לאסוף ולארוז אלפי חבילות מזון על מנת שכמה שיותר משפחות יחגגו את ראש השנה כהלכתו. הציבור הרחב מוזמן להגיע ולתרום מוצרים למשפחות מעוטות יכולת שיאספו ע"י מתנדבי מד"א בכניסה לרשתות ולמרכולים ברחבי הארץ. יישר כוח גדול על היוזמה המבורכת עם ישראל חי.

5. מוטי רצבי  האיש והאגדה  עם מתנדבי העמותה בהפנינג חלוקת בגדים וציוד לבית הספר . אלופים.

6. מוטי רצבי  יו"ר  הליכוד בנתניה  עם שרים וחדרי כנסת שבאים לתמוך בו לקראת הבחירות . התמונות כאן..

7. נציגי "יש עתיד", עו"ד אדיר בנימיני, מיקי פישמן וענבר חביב, התייצבו השבוע בוועדת הבחירות להתנעת הליך ההרשמה בבחירות הקרבות..

8. יו"ר ההסתדרות משה סמייה החל בהרמת כוסית לחג עם הקולגות במכללה האקדמית . התמונה כאן.

9. חוג בית מוצלח של סיעת דרך חדשה בראשות אבי סלמה בבית משפחת גניש. עדשת המצלמה של מציצים דאגה לתעד.

10. אבנר מדר האלוף ממכבסת חן

שסוגר השבוע 10 שנות ותק במכבסה המיתולוגית בנתניה המשך להיות איש איש חסד המון בהצלחה.

11.  בשעה טובה לידור קוקוש מנתניה בהכנסת ספר תורה לעילוי נשמת סבו וסבתו היקרים עדשת המצלמה של מציצים חזרה עם תיעודים חזק וברוך.

12. רועי סמדגה מנתניה בחגיגות יום ההולדת לבת זוגו נעם אלקיים. מדור מציצים מצטרף לברכות יום הולדת שמח נעם יקרה.

13. נתנייתים חוגגים בתפוצות.

דילוג לתוכן