מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חפצים שהדור הבא כבר לעולם לא יכירו

האושר במציאת אסימון בתא טלפון ציבורי, הקשר בין עיפרון לקסטה שיצא ממנה הסליל, ההמתנה לתמונות שיצאו ממצלמת הפילם והריגוש מהקומקום השורק! נוסטלגיה במיטבה שעושה נעים עכשיו במוזיאון בית הבאר בנתניה.

ההחלטה של משרד התקשורת לצמצם משמעותית את עמדות הטלפונים הציבוריים הופכת את הנוסטלגיה שהייתה שמורה עד לא מזמן גם לדור הצעיר שבנינו לעבר מאובק. גדל פה דור שלם של ילדים "שלא ידעו את יוסף", וככל שהטכנולוגיה רק תלך ותתפתח, סביר להניח שהמפגש הבינאישי עם החפצים הנוסטלגיים יישאר בגדר תמונת ארכיון, מוזיאונים ותו לא.

על רקע הדברים, מציעה עיריית נתניה – מוזיאון בית הבאר מבית "רגעים" – חוויה מופלאה מוחשית ואינטראקטיבית המשלבת חפצים וסיפורים בניחוח נוסטלגי. בסיור בן שעה תוכלו להיחשף לחפצים, ספרים, סיפורים נדירים המספרים את סיפורה של העיר נתניה בראשית שנותיה כמושבה, הילדים יוכלו להתנסות במלאכות קדומות, לקבל מזכרת ייחודית בה הם לבושים כחלוצים ואף ליהנות מאטרקציה בת כ-100 שנה, הצצה לבאר המים שעובדת ושואבת מים.


בואו לגלות מה מסתתר בתוך מבנה בית הבאר בנתניה – עולם שלם של חזרה בזמן.
המוזיאון נמצא בתוך מבנה בשימור ברח' סוקולוב 17 נתניה, ופתוח למבקרים בימים ראשון-רביעי בין השעות 08:30-14:00 ובעלות של 10 ₪ לאדם. ביום שבת במסגרת מיזם "שבת ישראלית" המוזיאון פותח את שעריו למבקרים בשילוב משחקים המתאימים לילדים, ללא עלות ובמתכונת שבת, כל שעה עגולה החל מהשעה 10:00 בבוקר, יש להירשם מראש בכתובת: www.tickchak.co.il/16248

הזמנת סיורים מודרכים לקבוצות גדולות ( מעל 20 איש) יתאפשר גם מעבר לימים ושעות הפעילות ובתיאום מראש בלבד בטל' 09-8329940.

דילוג לתוכן