מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חושבים קדימה? חופשה חכמה למקדימים להזמין

חופשה בארץ הפכה לאפשרות העיקרית , האטרקטיבית והמשתלמת ביותר ליציאה לחופשה, בעקבות מגפת הקורונה והסגירה הכללית של עולם התיירות ושל האפשרויות לצאת לחופשות בחו"ל. בעוד המצב מביא בתי מלון ומוסדות תיירות רבים להציע מחירים אטרקטיביים וחסרי תקדים לישראלים המעוניינים לצאת ולנפוש בארץ במהלך תקופה זו, אלו בינינו אשר חושבים מעט קדימה ומעוניינים להקדים להזמין את החופשה שלהם יכולים ליהנות מדילים ותנאים שקשה למצוא תחת נסיבות אחרות. כיצד לתכנן חופשה חלומית ומשתלמת במיוחד באמצעות הזמנה מוקדמת?

מקדימים להזמין – מבצעים מיוחדים

חופשה בארץ למקדימים להזמין היא תחום בפני עצמו בעולם התיירות, כאשר מגוון רחב של בתי מלון ומקומות תיירות שונים מציעים מזה שנים חופשות בתנאים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד לאלו המוכנים להזמין מראש ולסגור את החופשה שלהם כמה חודשים טובים לפני שהיא מתקיימת בפועל. זה מצריך מעט תכנון מקדים, אבל זה בהחלט שווה את זה (מה גם שתכנון מקדים לרוב נדרש בכל מקרה, בחופשות משפחתיות למשל, לצורך שריון חופש מהעבודה או מבית הספר).

כיום, כאשר אנחנו נמצאים עמוק בתקופת הקורונה ועולם התיירות המקומי ספג מכה נרחבת וקשה ביותר, המבצעים האטרקטיביים המוצעים למקדימים להזמין אפילו יותר משתלמים מאשר בעבר. דוגמאות ניתן לקחת מבתי מלון מובילים וגדולים המציעים מבצעים מיוחדים למקדימים להזמין (דוגמת מבצעי "פתאל על הזמן" של רשת פתאל). מאחר וערי התיירות ורבים מבתי המלון נותרו ריקים במהלך מרבית השנה החולפת, לרבים מהם אינטרסים דוחקים למשוך אליהם כמה שיותר תיירים מקומיים. מחירים ותנאים אטרקטיביים בתמורה להזמנה מראש הם אחד מהכלים לעורר את עולם התיירות המקומי לאחר שנה קשה ביותר, ובעולם אשר עדיין סגור ברובו המכריע לתיירים בינלאומיים.

דילים חסרי תקדים לאילת ולים המלח למקדימים להזמין

דוגמאות מצוינות לדילים חסרי תקדים מבחינת האטרקטיביות שלהם עבור המקדימים להזמין ניתן למצוא כיום בחלק מהמלונות הגדולים של אילת וים המלח – שניים מיעדי התיירות המרכזיים בישראל, במיוחד בתקופת החורף (שם השמש עדיין זורחת ומזג האוויר מושלם!).

המקדימים להזמין ימצאו אפשרויות להזמנת חופשה חלומית באחד מהמלונות המפנקים ביותר של אילת ו/או של ים המלח, בעלות זעומה ביחס לחופשות בשיא העונה או כאלו שמזמינים באופן מידי, מעכשיו לעכשיו. כך ניתן להזמין חופשה מפנקת בים המלח או באילת מבעוד מועד, גם לעוד כמה חודשים מהיום, וליהנות ממחירים שלא יחזרו על עצמם שוב… במיוחד בתקופה בה נראה כי גם בעוד כמה חודשים טובים מהיום העולם לא ממש צפוי לחזור לתפקוד רגיל, ולכן גם אפשרויות התיירות והחופשות שלנו יישארו מוגבלות עד לא קיימות כלל, שווה להזמין מבעוד מועד חופשה חלומית בארץ, וליהנות ממחירי רצפה חסרי תקדים. בעוד נראה כי גם החיסונים המיוחלים לא צפויים להחזיר את העולם לשגרה בתקופה הקרובה, למה לא לתכנן על חופשה בארץ וליהנות מהמצב הייחודי והנדיר הזה בו ניתן לדעת לפחות משהו לגבי העתיד הקרוב?…

חושבים קדימה? היכנסו להזמנת דילים לאילת או דילים לים המלח באתר פתאל על הזמן המציע דילים מיוחדים למקדימים להזמין

קרדיט לתמונה: pixabay

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן