מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חוסכים כסף: כך תאתרו מבצעים חדשים על מצברים

צריכים להחליף את המצבר ולא רוצים לקרוע את הכיס? זה הזמן לעשות סקר שוק ולחפש מבצעים שווים. במאמר הבא נסביר למה חשוב לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים וגם, איך מוצאים מבצע הכולל שירות עד הבית? מתחילים.

בצעו סקר שוק

המצבר הוא הלב של הרכב ובתוך כך, לא תוכלו להרשות לעצמכם למשוך עוד רגע אחד עם מצבר מקולקל. עדיין, במידה ואתם צריכים להחליף את המצבר, אנו ממליצים לכם לבצע סקר שוק ולחפש מבצעים חדשים על מצברים.

כמובן שבמידה והרכב שלא מניע הוא הרכב היחיד שלכם אין לכם כל כך זמן לעשות זאת, אך במידה ויש לכם רכב חלופי זה ישתלם לכם.

מידי פעם ופעם החברות המשווקות יוצאות במבצעים ללקוחות, בין השאר על מנת לפנות את המדפים לטובת ליין חדש של מצברים ועוד, אתם יכולים וצריכים לנצל זאת. כמו בכל מוצר אחר, גם בשוק המצברים יש חידושים, אך זה לא אומר שמצברים מעט ישנים יותר לא יכולים לעשות את העבודה.

בכל מקרה, גם במידה ומצאתם מצבר במחיר מפוצץ עם מדבקה של מבצע ושאר הפירוטכניקה, תמיד בצעו סקר שוק והשוו את המחיר הזה למחירים אחרים שקיימים ברשת על אותו המצבר.

מבצע שירות עד הבית

תתפלאו, אבל רוב החברות מציעות לעיתים מבצעים של שירות החלפת מצבר עד הבית ללא עלות נוספת. מדובר בשירות נוח מאד שבמסגרתו איש המצברים יגיע אליכם ישירות לחניה עם מצבר חדש, ימכור לכם אותו ואף יתקין אותו.

אז במידה והצלחתם לאתר מבצע כזה שכולל התקנת מצבר בבית הלקוח, זה בטוח ישתלם לכם יותר מאשר להזמין גרר למוסך ולבזבז זמן יקר. במיוחד עבר מי שהרכב שתקוע הוא רכבו היחיד, מדובר בשירות יעל ומהיר מאד, ממש תוך מספר שעות איש המצברים יוכל להגיע ולבצע את ההתקנה.

פשוט חפשו בגוגל

לפני שאתם ממהרים לרכוש את המצבר הראשון שעולה לכם בגוגל, פשוט בצעו חיפוש יזום משל עצמכם. כתבו במנוע החיפוש "מבצע מצבר" ובדקו אילו מודעות עולות לכם. ברוב המקרים תמצאו מודעות עם כותרות מפוצצות כמו "מצבר במבצע מדהים", "מצבר במחיר ללא תחרות" ועוד.

הכותרות הללו טובות ויפות, אך עליכם להיכנס למודעה או לאתר ולבדוק את האותיות הקטנות. לעיתים תוכלו לראות מודעות על מצברים במחירים מדהימים, להיכנס פנימה ולגלות שמדובר במצב מאד קטן שבכלל לא מתאים לרכב שלכם.

בנוס, בהמשך לסעיף הקודם, ודאו אם המחיר שמוצג כולל שירות החלפת מצבר עד הבית ובמידה ולא (שזה בסדר), ודאו מה תהיה העלות הסופית.

טיפים לפני רכישה

לפני שאתם רוכשים את המצבר בררו כמה חודשי אחריות אתם מקבלים עליו. בחלק מהמקרים החברות מציעות 12 חודשי אחריות, בחלק מהמקרים 24 ואף יותר. מכיוון שכך, כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם איש המצברים העלו את הסוגיה הזו.

בנוסף, במידה ואתם מזמינים שירות עד הבית, ודאו שאתם מקבלים מצבר חדש מהשקית ושאיש המצברים פותח את הניילון שלו ממש מולכם. כמו כן, הציצו על המדבקה שמודבקת על המצבר וודאו שאכן תוקף האחריות תואם את מה שבעל המקצוע הבטיח לכם.

צילום:freepik

דילוג לתוכן