מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חדר בריחה בקריות וחיפה – כל הנושאים וכל הגילים

"חיפה חיפה, עיר עם עתיד" שר דיוויד ברוזה, ולא טעה. חיפה חווה בשנים האחרונות התפתחות מרשימה בכל הנוגע לחיי התרבות והפנאי, גם ברמה הקולינרית וגם ברמה התרבותית; מגוון מסעדות נפתחו לאחרונה בעיר לצד פסטיבלים וחוויות פנאי שונות. לכן, לא פלא שגם טרנד חדרי הבריחה לא פסח על העיר, ואם בעבר חדרי בריחה היו נחלתם של חובבי הז'אנר בעיקר בתל אביב, כיום ניתן למצוא חדר בריחה בקריות וחיפה בקלות, ובמגוון נרחב של נושאים.
קיבצנו עבורכם את הנושאים המומלצים שניתן למצוא בחדרי בריחה בעיר הנמל הצפונית ובקריות מסביבה, מחולקים לפי גילים ורמות קושי, כך שפעם הבאה שאתם מבקרים באזור, לא צריך לכתוב בגוגל "חדר בריחה בקריות וחיפה".

 חדר בריחה בקריות וחיפה – המומלצים לילדים

חדר בריחה כבר מזמן הפך לבילוי ייחודי ושובר שגרה עבור כל המשפחה, ולאטרקציה אהובה במיוחד על ילדים. אז מה הם הנושאים החמים עבור ילדים?

 1. חדר בריחה הארי פוטר – סדרת ספרי הפנטזיה של ג'יי קיי רולינג נמצאת בחיינו כבר משנת 1997 – כאשר יצא הספר הראשון בסדרה, ועדיין לא נס ליחה, ודורות רבים של ילדים ממשיכים, וכנראה גם ימשיכו, לגדול על על עלילותיהם של הארי, הרמיוני ורון וויזלי. אם חיפשתם חדר בריחה בקריות וחיפה שיהיה מותאם עבור ילדים, חדר בריחה בנושא הארי פוטר הוא הפתרון המושלם. בחדר בריחה הארי פוטר אתם והילדים הם תלמידים לקוסמות בהוגוורטס, וסלית'רין יורש העצר שוב פתח את חדר הסודות, ועתידו של הוגוורטס נמצא בסכנה. על הילדים ועליכם להסיר את הקללה ולהציל את הוגוורטס!
  משך זמן חדר הבריחה הוא כ-60 דקות והוא מתאים ל-2-6 משתתפים.
 2. חדר בריחה "שומרי הגלקסיה" – סרט גיבורי העל של מארוול הוא להיט במיוחד עבור ילדים חובבי קומיקסים ומארוול בפרט. בחדר בריחה זה אתם והילדים נמצאים בחללית אשר נחטפה, ויש לכם 60 דקות להציל את החללית ואת חייכם.
  משך הזמן הוא כאמור כ-60 דקות, והוא מתאים ל-2-5 משתתפים.

חדר בריחה בקריות וחיפה – למטיבי הלכת

טרנד חדרי הבריחה צבר מסביבו מעריצים מושבעים, שפוקדים את חדרי בריחה בכל רחבי הארץ. למבקרים המשופשפים שבינינו, קיבצנו את הנושאים שניתן למצוא בחיפה והקריות ברמות הקושי הגבוהות:

 1. חדר בריחה "המחלקה הפסיכיאטרית" – אתם מתעוררים בחדר הטיפולים בבית חולים פסיכיאטרי, ומידי 80 דקות נלקח מישהו לטיפול שממנו הוא לא חוזר. עליכם להבין מה קורה בדיוק במחלקה הפסיכיאטרית.
  משך זמן חדר הבריחה הוא 80 דקות, והוא מתאים ל-2-8 משתתפים.
 2. חדר בריחה "חפים מפשע" – סיפור הרקע: השנה היא 1960, ואתם סוכנים חשאיים שנעצרו על ידי המשטרה מכיוון שמישהו הפליל אתכם ברצח אותו כלל לא ביצעתם. עליכם להצליח ליצור קשר עם אדם מבחוץ שיעזור לכם לברוח ולהוכיח את חפותכם.
  משך הזמן הוא 70 דקות, והוא מתאים ל-2-6 משתתפים.
דילוג לתוכן