מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חגיגה על הפסים

צוותי רכבת ישראל הגשימו חלום לשחר בן הארבע הלוקה בעיוורון חלקי וחגגו לו יומהולדת בנסיעה חווייתית בקטר וברכבת: "שחר מאוהב ברכבת אבל מהיום הוא מאוהב גם בעובדי הרכבת"

צוותי רכבת ישראל משרתים מידי יום קרוב ל-300 אלף נוסעים, אך גם הם התרגשו לשרת את שחר בן הארבע, הלוקה בעיוורון חלקי אשר חוגג השבוע יומהולדת.

האהבה הגדולה של שחר לרכבות ניצתה כאשר צפה בסרטון המתאר את הקרונות החדשים של הרכבת ומאז הוא חובב רכבות מושבע שאינו מוותר על נסיעות קבועות ברכבת.

השבוע יחול יום הולדתו הארבע והוריו החליטו להפתיע אותו וליצור קשר עם רכבת ישראל בבקשה לערוך לו סיור מיוחד ונסיעה בקטר. מירום עמרני, ראש צוות נהגים, התרגש לשמוע על משאלתו של שחר ומיד התגייס לתיאום הנסיעה.

לפני מספר ימים נפגשו שחר ואימו עם מירום וצוותי הרכבת בתחנת חדרה, ולאחר ששחר לימד את הנהג הותיק מירום לשחק במשחקי הרכבת שלו, יצאו יחד לנסיעה בקטר לכיוון נתניה.

במהלך הנסיעה קיבל שחר הסברים מקיפים מצוות הרכבת, הנהגים והפקחים, על מלאכת תפעול הרכבות, הצטרף לנסיעה בקטר, ולסיום מתוק של היום קיבל מצוותי הרכבת מתנת יומוהלדת-דגם רכבת להרכבה

זו אינה הפעם הראשונה שמירום מתגייס לערוך סיורים לילדים עם מוגבלות, "אני שמח וגאה שיש לי את האפשרות במסגרת תפקידי ברכבת לשמח ולרגש את הילדים הנפלאים האלה, שחר ילד מקסים ומלא בשמחת חיים ואהבת רכבות ואנו נשמח לראות אותו בעתיד כעובד מן המניין".

"שחר מאוהב ברכבות אבל כעת מאוהב גם בעובדי הרכבת" מספרת יערה אמו של שחר, "הוא כל כך התרגש ונפנף לשלום לכל עובדי הרכבת מבעד לקטר, מאז החוויה הוא לא מפסיק לדבר עליה אפילו בשעת המפגש בגן. אני רוצה להודות למירום ולכל הצוות על ההתגייסות להגשת החלום של שחר לכבוד יום הולדתו".

קרדיט צילום: רכבת ישראל

דילוג לתוכן