מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חברת האיפור IL MAKIAGE מציגה: מראה איפור סילבסטר 2019

שם הכתב: ברק גולן

מראה איפור 2019 לסילבסטר של IL MAKIAGE משלב מראה עור זוהר שזוף ולחותי שהותירו חופשות הקיץ שמאחורינו ועם זאת נותן גם הצצה למראה עיניים מודגשות בהשראת החורף שמגיע אלינו שמתאפיין בצבעי ברונזה עמוקים, חומים ושחורים.

לקבלת המראה מניחים על הפנים את מייקאפ ה BFF בגימור משי בשכבה עדינה בשילוב לחות לקבלת עור פנים טבעי ולא מתאמץ. נחמם מעט את הפנים ואת איזור הלחיים והאף עם הצללות רטובות בעזרת פלטת הקונסילרים MYSTIQUE שמאפשרת יצירת הצללות עדינות ורכות שמחמיאות ללוק. נשלים את תיחום הפנים עם שימר ורדרד ליצירת מראה ״ sun kissed “ באיזור עצמות הלחיים.

IL MAKIAGE - מראה איפור לסילבסטר 2018 צילום יניב אדרי (2)

את קו הריסים נדגיש בעזרת עיפרון בגוון oreo שמחדד את קו הריסים ונותן הדגשה לעיניים. על גלגל העין נניח את אחד הגוונים המבריקים והבהירים של פלטת הצלליות color boss squad עם צבע הביניים נטשטש בשקע ליצירת עומק. למראה ערב דרמטי ומודגש אפשר להשתמש בגוון הכהה ביותר בפלטה בשליש החיצוני של העין ליצירת מראה מעושן רך.

מדגישים את הריסים העליונים והתחתונים במסקרה ICON ואפשר ואפילו מומלץ למרוח כמה שכבות. להשלמת הלוק נבחר בגוון טבעי ומט מקולקציית השפתונים העמידים INFINITY.

טיפ מנצח– ליצירת אקסטרה נצנוץ וגלאם ניתן להתיז על המברשת לפני הנחת הצללית ספרי מקבע, וכך ליצור מראה מבריק ומעט רטוב שימשוך אליכן את כל העיניים במסיבת הסילבסטר.

נכתב בשיתוף אנה שוחט, מורה במכללות של IL MAKIAGE.

צילום: יניב אדרי

 

דילוג לתוכן