מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חב"ד נתניה שוברת שיאים: מבצע חלוקת סלי המזון לתושבי העיר

שם הכתב: ברק גולן

גם השנה מובילה חב"ד נתניה בראשות הרב מנחם וולפא את מבצע חלוקת סלי המזון ל-1200 מתושבי העיר; אלפים צפויים להשתתף במיזם חב"ד נתניה- מכירת חמץ דרך המחשב

למעלה מ-5000 סלי מזון מחולקים בימים אלה, על-פי רשימות מסודרות של אגף הרווחה בנתניה, לאלפי משפחות שידם אינה משגת. אחד הארגונים הבולטים והחשובים, שפועל כל השנה ואף מפעיל בתי תמחוי, הוא בית חב"ד נתניה בראשות הרב מנחם וולפא. יחד עם 23 שליחי חב"ד בבתי חב"ד בעיר, יחולקו עד ליל הסדר כ-1200 סלי מזון עשירים, שיספקו אוכל לשבוע ימים לכל משפחה. חב"ד נתניה אינה לבדה במיזם, אליה כמדי שנה, חוברים חיילים מבסיס חיל הים, וכן מאות תלמידים והוריהם מבתי הספר השונים בעיר המסייעים בהליך האריזה.

בתוך כך, גם השנה תקיים חב"ד נתניה סדרי פסח קהילתיים לציבור הרחב. סדרי פסח יתקיימו בשכונת קריית נורדאו, במלון כרמל, בצפון העיר וכן סדר פסח לציבור דובר הרוסית.

מיזם נוסף, שנולד בנתניה והתפשט לכל הארץ, הוא מיזם מכירת חמץ בקליק מול המחשב או הנייד: גם השנה באתר חב"ד – נתניה באינטרנט או באמצעות קישור המפורסם בפייסבוק (חב"ד נתניה – הדף הרשמי) ניתן יהיה למכור חמץ באמצעות מילוי פרטים עד ליום שישי בשעה 08:00 בבוקר. השירות הוא חינם.

 

צילום ארכיון: באדיבות חב"ד נתניה

דילוג לתוכן