מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית, זה הרבה יותר מאשר רק תמ"א 38, תמ"א 38 ב' או פינוי בינוי – זה המרה של העירייה או הממשלה לשיפור את פני העיר, להנגשה עבור תושבי האזור וחיזוק האוכלוסייה הוותיקה עם אוכלוסייה חדשה ורעננה.

להתחדשות עירונית, יש תועלת נוספת – פתרון למצוקת הדיור, ע"י עיבוי השכונות הקיימות ובניית דירות נוספות בבניינים רבי קומות.

במסגרת התחדשות עירונית, היזם דואג לבניית תשתיות שונות לרווחת התושב – גני שעשועים, מתחמי חינוך, מעונות ילדים, ריאה ירוקה, חניה תת קרקעית, מרכז מסחרי ועוד. התכנון החדש והמודרני, מקנה לשכונה אווירה יוקרתית וקו נוף אסתטי.

התחדשות עירונית בירושלים

ירושלים, זוהי עיר מאתגרת במיוחד עם תמהיל אוכלוסייה רב גוני המשתלב בהרמוניה מיוחדת עם הרבה מאד שכונות ותיקות ובנייני מגורים ישנים שאינם עמידים כלל בפני רעידת אדמה לצד מבנים עתיקים המיועדים לשימור.

התמהיל המיוחד הזה יוצר אתגר משמעותי בכל התהליך של התחדשות עירונית, המצריך עבודה מיוחדת ורגישה עם דיירים ותיקים, עולים חדשים, משקיעים מחו"ל שמנהלים את הנכסים משלט רחוק ועוד.

עבודה נכונה מול בעלי הדירות השונים, מביאה בשורה משמעותית לתושבי ירושלים – התחדשות עירונית זהו פרויקט משמעותי שמביא רווח ושדרוג לכולם.

המרוויחים הגדולים מהתחדשות עירונית

הדיירים, בעלי הדירות מקבלים דירה חדשה, רחבת ידיים, יפה וחדשנית בפרויקט מודרני ומתקדם המגדיל את ערך הנכס באחוזים ניכרים. אבל לא רק הם, כל הסביבה נהנית מתשתיות נוחות מונגשות יותר, משכונה יפה וביקוש גובה.

הסכמת הדיירים

במכלול האפשרויות של התחדשות עירונית בירושלים: תמ"א 38 לסוגיה, פינוי בינוי או בינוי פינוי נדרשת הסכמת הדיירים.

כשדייר חותם על פינוי בינוי, הוא מעניק ליזם את זכויות הבניה במתחם בתמורה לדירה חדשה, מאחר ובד"כ, הדייר אינו איש עסקים מנוסה.. קיים חשש להפקיד את הדירה בידי יזם שאינו מוכר אישית.

כיום, ב2021 בעלי הדירות כבר מכירים את נושא ההתחדשות העירונית על כל חלקיו, חלקם מכירים בעלי דירות שכבר נהנו מהשדרוג המשמעותי הזה והחשש המשמעותי התפוגג והחלום ליהנות מהיתרונות של התחדשות עירונית גדל, קל יותר לקבל את הסכמת הדיירים.

כמו"כ, החברות השונות כבר למדו כיצד לעבוד עם דיירים סרבנים ואיך לקצר את ההליכים ולתת פתרונות לכל מענה.

הדיירים בראש

אתם הדיירים, שותפים מלאים להשקעה, אנו, בחברת 'ארץ עיר' דוגלים כי הדירה היא לא רק חלל וקירות, אלא משפחה וחיים. ברב הבניינים הזכאים להליך תמ"א 38 גרים קשישים ומשפחות עם ילדים. אנו יושבים ביחד כדי להבין את החששות והצרכים שלהם ומציאת פתרון אמתי לשביעות רצון כולם.

כדי להבטיח שאתם מנצלים את זכאותכם להתחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 או פינוי בינוי  בירושלים ובכלל, ובכדי להבטיח שהפרויקט מנוהל בצורה חוקית, מקצועית ובטוחה, צרו קשר עוד היום עם חברת 'ארץ עיר', המתמחה בייזום, ניהול ושיווק מיזמי נדל"ן ופרויקטים של התחדשות עירונית בירושלים.

צילום:freepik

דילוג לתוכן